„Rimi Lietuva“ skatins darbuotojus ir pirkėjus stabdyti klimato atšilimą

2009 m. Kovas 27 d.
Bendrovė „Rimi Lietuva“, propaguojanti bei savo veikloje aktyviai taikanti socialiai atsakingo verslo bei ekologiškumo idėjas, kviečia visus savo darbuotojus ir pirkėjus kartu stabdyti Žemės klimato atšilimą. Šį kartą bendrovė prisideda prie pasaulinės socialinės iniciatyvos, kuria kovo 28 d. 20.30 – 21.30 val. visi Žemės gyventojai skatinami valandai išjungti šviesas bei elektros prietaisus, taip atkreipiant visuomenės dėmesį į klimato atšilimo problemą. 

„Rimi Lietuva“ prie šios akcijos ne tik prisijungia kaip kompanija, bet ir skatina savo darbuotojus ir, žinoma, pirkėjus joje dalyvauti bei atkreipti į šią problemą kuo didesnį aplinkinių dėmesį. Vadinamosios Žemės valandos metu šį šeštadienį „Rimi“ ir „Supernetto“ prekybos centruose bus išjungti visi mažai reikalingi elektros prietaisai ir šviesos šaltiniai, jokie prietaisai neveiks ir prekybos centrų administracijos biuruose, o nakčiai, nuo 23 val., visoje Lietuvoje bus išjungtos mūsų valdomų prekybos centrų šviečiančios iškabos bei fasado apšvietimai“, – teigia „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Tony Holmberg.

Be to, visi bendrovės „Rimi Lietuva“ darbuotojai bus skatinami ekologiškas idėjas palaikyti ne tik darbo vietoje: jie bus kviečiami į darbą atvažiuoti dviračiais arba kooperuotis su kolegomis ir važiuoti vienu automobiliu, taip pat kovo 28 d. nustatytą valandą visus elektros prietaisus ir šviesas išjungti ir savo namuose. 

Pasak Tony Holmberg, ši akcija ne vienintelė socialinė iniciatyva, kuria „Rimi Lietuva“ siekia prisidėti prie aplinkos taršos mažinimo bei kitų ekologišką gyvenimo būdą skatinančių sumanymų. „Rimi“ prekybos centruose, sandėliuose bei administracijos biure rūšiuojamas ir vėliau perduodamas perdirbti popierius, kompanija naudoja energiją tausojančias elektros leputes, o perkant naujus įrengimus ar prietaisus svarbiausias reikalavimas taip pat yra elektros energijos taupymas. „Rimi“ prekybos centruose įrengta nauja šaldymo sistema, kuri padeda kas mėnesį sutaupyti 20 proc. elektros energijos, taip pat naudojami vandens srovės reguliatoriai, su kuriais per mėnesį sutaupoma 30 proc. vandens. 

„Mūsų kompanija ne tik pati aktyviai propaguoja ekologišką veiklą, bet ir skatina prisidėti visus Lietuvos žmones. Savo pirkėjams jau pasiūlėme net kelių rūšių ekologiškus pirkinių krepšelius, jų pasirinkimą planuojame tik plėsti. Prie didžiųjų „Rimi“ prekybos centrų stovi atliekų rūšiavimo konteineriai, taip pat pirkėjai mums gali atnešti nebeveikiančias baterijas. Be to, siūlome platų ekologiškų produktų asortimentą“, – pasakojo Tony Holmberg. 

Be to, bendrovė „Rimi Lietuva“ optimizavo ir logistikos bei tiekimo procesus, kad jie būtų maksimaliai efektyvūs ir kuo mažiau kenktų aplinkai. Naudojami taupesni ir mažiau aplinką teršiantys krovininiai automobiliai, krovinius stengiamasi pakuoti su kuo mažiau plastikinės plėvelės, tiekėjai skatinami naudoti daugkartinio naudojimo dėžes, taip sumažinant kartono liekanas ir t.t. 

Bendrovė „Rimi Lietuva“ šiuo metu valdo 64 prekybos centrus visoje Lietuvoje: 28 „Rimi“ („Supermarket“), 11 „Rimi Hypermarket“ ir 25 mažų kainų parduotuves „Supernetto“.


 

Populiarūs straipsniai