„Rimi Lietuva“ sėkmingai bendradarbiauja su darbuotojų profsąjunga

2008 m. Birželis 20 d.
Bendrovės „Rimi Lietuva“ vadovybė palaiko savo darbuotojų profsąjungos veiklą bei ketina su ja ir toliau konstruktyviai bendradarbiauti, siekiant socialinio dialogo. Iki šios dienos jau įvyko du bendrovės vadovybės ir darbuotojų profsąjungos atstovų susitikimai, kuriuose pasiekta konkrečių susitarimų bei numatytos tolesnio bendradarbiavimo gairės.
 
„Esame įsitikinę, kad šiuolaikinis verslas neįmanomas be efektyvaus darbuotojų ir vadovybės dialogo. Todėl išgirdę, kad mūsų darbuotojai nusprendė jungtis į profsąjungą, neabejodami nusprendėme palaikyti jų norą rūpintis darbuotojų socialinėmis garantijomis. Įvykę susitikimai įrodė, kad galime konstruktyviai bendradarbiauti bei pasiekti naudingų susitarimų, ypač kai abi pusės yra nusiteikusios pozityviai“, – teigia „Rimi Lietuva” generalinis direktorius Paulo Peereboom.
 
Pastarajame bendrovės vadovybės ir profsąjungos atstovų susitikime, įvykusiame birželio 19 d., buvo aptarti prioritetiniai darbai, suplanuoti ateities veiksmai bei numatyti tolesnio bendradarbiavimo principai.
 
„Džiaugiamės, kad tiek mūsų vadovybė, tiek darbuotojų profsąjungos atstovai yra nusiteikę teigiamai, o tai padės pasiekti dar geresnių bendradarbiavimo rezultatų. Ketiname ir toliau dirbti kartu, kad įgyvendintume bendrus tikslus“, – teigia P. Peereboom.
 
„Rimi Lietuva“ yra kol kas vienintelis mažmeninės prekybos tinklas Lietuvoje, kuriame vyksta efektyvus dialogas tarp bendrovės vadovybės ir darbuotojų profsąjungos.
 
Bendrovė „Rimi Lietuva“ šiuo metu iš viso valdo 59 prekybos centrus visoje Lietuvoje: 24 „Rimi“ („Supermarket“), 10 „Rimi Hypermarket“ ir 25 mažų kainų parduotuves „Supernetto“.

Populiarūs straipsniai