„Rimi Lietuva“ rugpjūtį atidaro tris naujus prekybos centrus

2008 m. Rugpjūtis 07 d.
Bendrovė „Rimi Lietuva“ vykdydama aktyvią plėtros strategiją rugpjūtį atidaro tris naujus „Rimi“ („Supermarket“) prekybos centrus Vilniuje, Elektrėnuose ir Kaune ir valdys iš viso 62 prekybos centrus mūsų šalyje.
 
„Pastebėjome, kad Lietuvos pirkėjų poreikiai sparčiai auga. Žmonės pageidauja didesnių prekybos centrų bei plačios maisto produktų ir kasdieninio vartojimo prekių pasiūlos, todėl šiuo metu sėkmingai įgyvendiname numatytą aktyvią mūsų tinklo plėtrą visoje šalyje. Stipriname savo pozicijas ne tik regionuose, bet ir didmiesčiuose,“, – sako„Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Paulo Peereboom.  
 
Šiandien Vilniaus Fabijoniškių mikrorajone atidarytas „Rimi“ („Supermarket“) yra jau 10-asis šio formato prekybos centras sostinėje. Naujojo prekybos centro plotas užima 834 kv. m, jame dirba 30 žmonių. „Anksčiau šiose patalpose buvo įsikūrusi mažesnio formato „Supernetto“ parduotuvė, tačiau ji neatitiko aplinkinių gyventojų poreikių. Atsižvelgdami į mūsų pirkėjų norus nusprendėme išplėsti parduotuvę bei prekių asortimentą“, – teigia P. Peereboom.  
 
Netrukus Elektrėnuose bus atidarytas „Rimi“ („Supermarket“) – pirmasis tokio formato prekybos centras šiame mieste. Naujasis prekybos centras, kuriame dirbs 22 žmonės, užims 500 kv. m plotą.
 
Dar šį mėnesį numatoma atidaryti naują „Rimi“ („Supermarket“) Kaune, kuris bus didžiausias iš visų tokio formato prekybos centrų ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse.
 
Bendrovė „Rimi Lietuva“ šiuo metu iš viso valdo 60 prekybos centrų visoje Lietuvoje: 25 „Rimi“ („Supermarket“), 10 „Rimi Hypermarket“ ir 25 mažų kainų parduotuves „Supernetto“.

Populiarūs straipsniai