„Rimi Lietuva“ plečia tinklą Kaune

2008 m. Gruodis 18 d.
Bendrovė „Rimi Lietuva“ tęsia tinklo plėtrą šalyje ir atidaro jau 13-ą prekybos centrą Kaune. Naujasis „Rimi“ („Supermarket“) įsikūrė šalia įvažiavimo į miestą – Baltijos pr. 2A. Prekybos centras duris atvėrė visiškai naujame pastate, priklausančiame bendrovei „Rimi Lietuva“. 
 
„Šiuo metu kryptingai įgyvendiname metų pradžioje numatytą aktyvią plėtrą mūsų šalyje. Šiais metais atidarėme devynis skirtingų formatų prekybos centrus visoje Lietuvoje. Esame tikri, kad tik aktyvi plėtra net ir šiais permainingais laikais gali užtikrinti sėkmingą tinklo gyvavimą. Kitais metais planuojame ir toliau stiprinti „Rimi“ pozicijas šalies miestuose“, – teigia „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Tony Holmberg.
 
Naujasis „Rimi“ („Supermarket“) yra jau aštuntasis tokio formato prekybos centras Kaune. Įsikūręs strategiškai patogioje miesto vietoje šis prekybos centras taps patrauklia ir patogia apsipirkimo vieta ne tik aplinkinių rajonų gyventojams, bet ir į miestą po savaitgalio ar atostogų iš pajūrio pusės grįžtantiems kauniečiams.
 
Naujajame prekybos centre yra tik savitarnos skyriai, todėl skubantieji pirkėjai turės galimybę apsipirkti greičiau. Šis prekybos centras pasižymi ypač dideliu sveikų produktų pasirinkimu, taip pat didelis dėmesys jame buvo skirtas vaisių ir daržovių skyriui.
 
„Planuodami atidaryti naująjį „Rimi“ („Supermarket“), susitelkėme į potencialių pirkėjų poreikius. Prekybos centras yra įsikūręs pakeliui į Kauno 2-ąją klinikinę ligoninę, todėl stengiamės pasiūlyti kuo daugiau produktų reikalingų sveikstantiems žmonėms – vaisių, daržovių ir kitų sveikų maisto prekių“, – sako T. Holmberg.
 
Šis „Rimi“ („Supermarket“) užima 550 kvadratinių metrų prekybos plotą, jame dirbs virš 20 žmonių.
 
Bendrovė „Rimi Lietuva“ šiuo metu valdo 61 prekybos centrą visoje Lietuvoje: 28 „Rimi“ („Supermarket“), 11 „Rimi Hypermarket“ ir 22 mažų kainų parduotuves „Supernetto“.

 


Populiarūs straipsniai