„Rimi Lietuva“ plečia ekologiškų maišelių pasirinkimą

2008 m. Lapkritis 28 d.
Nuo šiol bendrovės „Rimi Lietuva“ valdomuose prekybos centruose pirkėjai galės įsigyti naujos rūšies daugkartinio naudojimo maišelius. Šiais metais rugpjūčio mėnesį „Rimi“ jau pristatė pirmuosius pirkinių maišelius iš ekologiškos medžiagos, pažymėtus specialiomis šviesą atspindinčiomis juostomis. Šiuo metu „Rimi Lietuva“ yra vienintelis prekybos centrų tinklas savo pirkėjams siūlantis dviejų rūšių ekologiškus daugkartinio naudojimo maišelius.
 
„Stengiamės, kad gamtos išsaugojimo idėjomis „užsikrėstų“ kuo daugiau Lietuvos pirkėjų. Tačiau noriu pabrėžti, kad ekologiški maišeliai ne tik suteikia puikią galimybę prisidėti prie aplinkos tausojimo, bet ir padeda sutaupyti – jeigu pirkėjas vieną maišelį naudoja daug kartų, o ne kiekvieno apsipirkimo metu įsigyja naują“, – teigia „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Tony Holmberg.
 
Pasak vadovo, vos tik pasirodę pirmieji ekologiški „Rimi“ maišeliai tapo itin populiarūs. Todėl buvo nutarta praplėsti pasirinkimą, kad pirkėjai galėtų išsirinkti labiausiai jų poreikius ir galimybes atitinkantį maišelį.
 
Naujieji ekologiški „Rimi“ maišeliai, pagaminti iš natūralios medvilnės, vidutiniškai išlaiko 10 kilogramų svorį. Maišelio dizainas atspindi aplinkosaugos temą – ant jo puikuojasi žalias piešinys. Pirkėjai šiuos maišelius „Rimi“ prekybos centruose galės įsigyti už 3,39 Lt.
 
Pirmieji ekologiški „Rimi“ maišeliai prekybos centruose pasirodė šių metų rugpjūčio mėnesį. Šie maišeliai yra ne tik pagaminti iš ekologiškos medžiagos, bet ir pažymėti specialiomis šviesą atspindinčiomis juostomis. Tokiu būdu „Rimi Lietuva“ siekia prisidėti prie kovos su karu šalies keliuose. Šiuose maišeliuose vidutiniškai telpa 20 kg pirkinių, o pirkėjams jie yra siūlomi už 3,99 Lt.
 
Bendrovė „Rimi Lietuva“ šiuo metu valdo 60 prekybos centrų visoje Lietuvoje: 27 „Rimi“ („Supermarket“), 11 „Rimi Hypermarket“ ir 22 mažų kainų parduotuves „Supernetto".

Populiarūs straipsniai