„Rimi Lietuva”: pirkėjai šiemet dažniau rinkosi lietuviškas rudens gėrybes

2010 m. Lapkritis 02 d.
Mažmeninės prekybos tinklo „Rimi Lietuva” duomenimis, artėjant rudens gėrybių sezono pabaigai, išryškėjo populiariausių šio sezono daržovių bei vaisių pirkimo tendencijos. RIMI pardavimai rodo, jog, lyginant su praėjusiais metais, šiemet daugiau pirkėjų pirmenybę teikė Lietuvoje užaugintoms rudens gėrybėms. 
 
„Toliau skatindami lietuviškos produkcijos vartojimą, šiemet savo pirkėjams pasiūlėme daugiau lietuviškų rudens sezono daržovių bei vaisių ir pastebėjomė, jog lietuviai nekreipdami dėmesio į kainas šias prekes rinkosi žymiai dažniau nei importuotas“, - sako „Rimi Lietuva“ atstovė ryšiams su visuomene Jovita Bagdonaitė.
 
Jos teigimu, be ženkliai išaugusios lietuviškos produkcijos paklausos, lietuvių rudens gėrybių pirkimo įpročiai, lyginant su praėjusiais metais, daugmaž išliko nepakitę.
 
„Tarp populiariausiųjų, kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiais išliko bulvės, kopūstai, morkos, burokėliai ir moliūgai, kurių derlius dėl itin palankios vasaros ir šilto klimato šiemet buvo ypatingai gausus ir kokybiškas“, - sako J. Bagdonaitė.
 
Pasak „Rimi Lietuva“ atstovės ryšiams su visuomene, rudens gėrybių lentynas šiais metais taip pat papildė ir dar gausesnis nei pernai obuolių bei uogų derlius.
 
„Norėdami nustebinti ir pamaloninti savo pirkėjus, šiemet praplėtėme savo siūlomų uogų asortimentą, papildydami jį Lietuvoje užaugintomis mėlynėmis, gervuogėmis, avietėmis, svarainiais bei itin šį rudenį išpopuliarėjusiomis šilauogėmis“, - sako ji.
 
Dėl išplėsto ir dėl to didelio pirkėjų susidomėjimo sulaukusio šviežių uogų asortimento jų pardavimai šiais metais išaugo net 40 proc. Taip pat, kaip teigia J. Bagdonaitė, uogoms populiarumu nenusileido ir lietuviški obuoliai, kurių pardavimai RIMI prekybos centruose šoktelėjo 30 proc.  
 
Tuo tarpu šiemet parduotuvėse siūlomi grybai, lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, nebuvo tokie populiarūs. J. Bagdonaitės teigimu, grybų pardavimų kritimui parduotuvėse, įtakos greičiausiai turėjo itin gausus šiemetinis grybų derlius, paskatinęs lietuvius labiau nei įprastai imtis grybavimo.
 

Populiarūs straipsniai