„Rimi Lietuva“ per šv. Kalėdas visas dovanas kviečia skirti vaikams

2008 m. Gruodis 15 d.
Bendrovė „Rimi Lietuva“ dėl šalyje susiklosčiusios permainingos ekonominės padėties savo partnerius, tiekėjus ir kolegas kviečia į kalėdines dovanas pažvelgti naujai ir visas lėšas, kurias pastarieji ketino skirti sveikinimams ir dovanoms bendrovės darbuotojams, paaukoti SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugijai. Tokiu būdu siekiama įteikti kalėdinę dovaną tiems, kuriems jos labiausiai reikia.
 
„Vakarų Europoje tradicija nesveikinti partnerių ar klientų, o susivienyti ir skirti šias lėšas bendram labdaros projektui yra labai populiari. Mes taip pat savo kompanijos socialinę veiklą laikome prioritetine sritimi, todėl nesvarbu, kiek mūsų partneriai galės ar norės paaukoti, svarbiausia, kad šis indėlis gali atnešti mažiesiems gražių akimirkų ir sušildyti jų širdis, o bendrovei „Rimi Lietuva“ tai bus geriausia kalėdinė dovana“, – teigia „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Tony Holmberg.
 
Visiems 600 bendrovės „Rimi Lietuva“ partnerių ir tiekėjų buvo išsiųstas specialus laiškas, skatinantis prisidėti prie bendro kilnaus tikslo ir įteikti dovaną tėvų globos netekusiems vaikams. Tiekėjai ir partneriai kviečiami visas lėšas pervesti į specialiai šiam tikslui skirtą banko sąskaitą.
 
„Gražiausios metų šventės yra pats tinkamiausias laikas pradėti daryti gerus darbus. Be to, Šv. Kalėdos – metas, kai kiekvienas mūsų giliai širdyje laukia nutinkant bent mažo stebuklo. Tačiau stebuklų reikia ne tik laukti, juos galime kurti ir patys. O kas gali būti stebuklingiau už nuoširdžią ir atvirą vaiko šypseną?“, – sako Tony Holmberg.
 
Kaip teigia labdaros ir paramos fondo „SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija“ valdybos narys Donatas Katkus, tokio pobūdžio projektai yra ne tik bendrovių vadovų kilniaširdiškumo įrodymas. Tai kartu ir sąmoningas apsisprendimas, kad Lietuva turi būti ne prastesnė, nei kitos ES šalys, kurios rūpinasi, kad jų vaikai augtų šeimose. „Parama SOS vaikų kaimams, kur tikrųjų tėvų globos netekusiems vaikams sudaromos sąlygos augti rūpestingoje šeimoje, kitoms šalims parodo mūsų sąmoningumo augimą. Šios iniciatyvos – puikus įrodymas, kad mes esame brandi, mielaširdingą visuomenę auginanti valstybė“, – teigia D. Katkus.
 
SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija – tai labdaros ir paramos fondas. SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija yra įsteigusi: VšĮ Vilniaus SOS vaikų kaimą ir SOS jaunimo namus; VšĮ Vilniaus nevalstybinį SOS darželį; VšĮ Karklės SOS vaikų poilsiavietę. Draugija taip pat vykdo prevencinius Šeimų stiprinimo projektus.
 
Bendrovė „Rimi Lietuva“ šiuo metu valdo 60 prekybos centrų visoje Lietuvoje: 27 „Rimi“ („Supermarket“), 11 „Rimi Hypermarket“ ir 22 mažų kainų parduotuves „Supernetto“.

Populiarūs straipsniai