„Rimi Lietuva“ Lietuvoje jau turi 50 prekybos centrų

2006 m. Rugsėjis 28 d.
Vienas sparčiausiai augančių mažmeninės prekybos tinklų „Rimi Lietuva“ aktyviai plečia savo veiklą visoje Lietuvoje – rugsėjo 28d., ketvirtadienį, trijuose šalies miestuose duris atveria net trys nauji šiam tinklui priklausantys prekybos centrai – „Rimi Hypermarket“ Marijampolėje ir ypač mažų kainų parduotuvės „Supernetto“ Vilniuje bei Tauragėje. Po šių atidarymų bendras „Rimi Lietuva“ valdomų prekybos centrų skaičius šalyje pasieks 50.
               
„Didindami savo prekybos tinklą ir atidarydami naujus prekybos centrus vis naujuose Lietuvos miestuose, nuosekliai vykdome savo plėtros strategiją – pagal prekybos centrų skaičių per metus mums pavyko išaugti net 56 procentais, nuo 32 iki 50 prekybos centrų. Ir aš turiu pasakyti, kad „50“ yra ne tik solidus skaičius, patvirtinantis mūsų rimtus ketinimus, bet ir įrodymas, kad mūsų mažmeninės prekybos tinklas tampa geriausiu pasirinkimu visiems Lietuvos pirkėjams“, – sakė „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Paulo Peereboom..
 
„Rimi Hypermarket“ Marijampolėje duris atvėrė senosios miesto autobusų stoties vietoje, Dariaus ir Girėno gatvėje 3a., ir tapo ne tik pirmuoju „Rimi Lietuva“, bet ir didžiausiu prekybos centru šiame mieste, užimančiu apie 8 tūkstančių kvadratinių metrų. Naujasis „Rimi Hypermarket“ net tik lenkia kitus šio miesto prekybos centrus savo dydžiu, bet ir buvo pastatytas per rekordiškai trumpą laiką – mažiau nei per 120 dienų.
 
Viso „Rimi Hypermarket“ projekto Marijampolėje statybos vertė – daugiau nei 20 mln. litų. „Rimi Lietuva“, laikydamasi politikos padėti vietos bendruomenei, investavo į 2 hektarų ploto aplink prekybos centrą sutvarkymą bei finansiškai prisidėjo prie greta įsikūrusios mokyklos, jos stadiono ir žaidimo aikštelės remonto.
 
Kartu su Marijampolės „Rimi Hypermarket“ tą pačią dieną duris atveria ir dvi naujos ypač mažų kainų parduotuvės „Supernetto“. Tai – prekybos centrai Vilniuje, Laisvės prospekte 77b, ir Tauragėje, Gedimino gatvėje 28, kurių kiekvieno plotas viršija 650 kvadratinių metrų.  
 
Pirmosios „Supernetto“ Lietuvoje įsikūrė lygiai prieš metus. Tai nedidelės, tačiau talpios, modernaus dizaino, kruopščiai atrinktų kasdieninių prekių, ypač žemų kainų parduotuvės. „Supernetto“ per trumpą laiką įgijo pirkėjų pasitikėjimą, kuris paskatino tinklo plėtrą.
 
„Rimi Lietuva“ priklauso bendrajai įmonei „Rimi Baltic“. 50 proc. įmonės akcijų priklauso Suomijos „Kesko“ grupės bendrovei „Kesko Food Ltd“ ir 50 proc. – Švedijos ICA grupės bendrovei „ICA Baltic AB“.
 
 „Rimi Lietuva“ šiuo metu iš viso valdo 50 parduotuvių visoje Lietuvoje: 22 „Rimi“ („Supermarket“), 8 „Rimi Hypermarket“ ir 20 mažų kainų parduotuvių „Supernetto“.

Populiarūs straipsniai