„Rimi Lietuva“ liepaitė – pirmoji ilgoje Investuotojų forumo alėjoje

2009 m. Rugsėjis 21 d.
Rugsėjo 14 d. vykęs Investuotojų forumo 10 metų jubiliejaus renginys prasidėjo gražiu ir simbolišku projektu – investuotojų Lietuvoje liepų alėjos kūrimu Konstitucijos prospekte,   kuriame dalyvavo ir „Rimi Lietuva“ atstovai.
„Mes jau daug metų dalyvaujame Investuotojų forumo veikloje, siekdami padėti spręsti verslo problemas šalyje. Džiaugiamės prisidėję ir prie šios labai prasmingos medžių sodinimo akcijos bei tikimės, kad būsimosios kartos galės džiaugtis ne tik pražydusiomis liepomis, bet ir žymiai geresne verslo aplinka“, – sakė „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Tony Holberg.
„Prie projekto šiemet prisijungė išskirtinai daug įmonių vadovų, o tai rodo augantį dėmesingumą socialinei atsakomybei ir gerai apgalvotą akcijos idėją. „Su „Rimi Lietuva“ labai glaudžiai bendradarbiaujame. Bendrovė aktyvi įvairių akcijų, įvykių dalyvė, orientuota į socialinės atsakomybės šalyje skatinimą, todėl labai iniciatyviai dalyvavo ir šiame projekte“, – teigė Investuotojų forumo asociacijos vykdomoji direktorė Rūta Skyrienė.
Pasak jos, mintis sodinti medžius kilo norint padovanoti kažką naudingo ir gražaus miestui. „Jau nuo pavasario gvildenom šią idėją ir dabar, padedami narių, ją įgyvendinome šalia „Reval Hotel“. Kai visos 34 liepaitės sukilo, vaizdas buvo pasakiškas. Medžiai ir Lietuvoje, ir visame pasaulyje simbolizuoja gėrį, augimą, troškimų išsipildymą. Todėl tikime, kad ši akcija padės siekti svarbaus šaliai tikslo – Lietuvos investicinio klimato gerėjimo“, – pasakojo R. Skyrienė.  
Pasodinus medžius renginys persikėlė į konferencijų centrą, kur Lietuvos ir užsienio investuotojai – šalies ir tarptautinių bendrovių atstovai – pristatė pastebėjimus apie verslo aplinką Lietuvoje, investicinio klimato kūrimo, gerinimo sąlygas bei šalies patrauklumo tiesioginėms užsienio investicijoms galimybes ir iššūkius krizės sąlygomis. Tarp dalyvių buvo LR Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius, Ūkio ministerijos atstovai. Šiuo metu asociacija vienija virš 40 narių.

Populiarūs straipsniai