„Rimi Lietuva“ kampanija laimėjo žmogaus teisių „Oskarą“

2019 m. Kovas 29 d.
„Rimi Lietuva" inicijuota kampanija „#AmžiusNesvarbu“ pelnė nacionalinį lygybės ir įvairovės apdovanojimą, vadinamą žmogaus teisių „Oskarais“.
 

„Rimi“ inicijuota kampanija po komisijos ir visuomenės balsavimo laimėjo apdovanojimą kategorijoje „Geriausias amžius – mano amžius“ ir buvo įvertinta už kūrybišką ir jautrų būdą atkreipti dėmesį į sunkumus, su kuriais susiduria darbo ieškantys brandaus amžiaus žmonės.

Valdovų rūmuose vykusio renginio metu apdovanojimą „Rimi“ įteikęs LR socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis pripažino, kad įsidarbinti bandantys vyresni nei 50 metų žmonės susiduria su sunkumais, nes ne visuomet yra pageidaujami darbdavių, todėl jis džiaugėsi, kad atsiranda verslo iniciatyvų, kuriomis siekiama keisti požiūrį.

Apdovanojimą atsiėmusi „Rimi“ personalo vadovė Dovilė Buinickaitė-Struckienė pirmiausia dėkojo kampanijos „#AmžiusNesvarbu“ herojams – „Rimi“ darbuotojams Danutėms, Antanui, Ramunei ir kitiems, kurie prisijungė prie kampanijos ir tapo įkvėpimu visiems – tiek ieškantiems darbo vyresniems žmonėms, tiek ir kitiems darbdaviams. Daugelis kampanijos herojais tapusių „Rimi“ darbuotojų taip pat dalyvavo Nacionalinių lygybės ir įvairovės apdovanojimų renginyje.

„Tikiuosi, kad šis apdovanojimas suteiks pasitikėjimo ir įkvėpimo visiems žmonėms, kuriems vien dėl jų amžiaus kada nors buvo uždarytos durys ieškant darbo. Šis apdovanojimas yra žinutė visiems, kad visada reikia eiti pirmyn ir niekada nenuleisti rankų“, – sakė D. Buinickaitė-Struckienė.

Nacionalinius lygybės ir įvairovės apdovanojimus už 2018 m. pasiekimus organizavo Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba kartu su Nacionaliniu lygybės ir įvairovės forumu.

Iš viso buvo įteiktos statulėlės aštuoniose kategorijose: lyčių lygybės, įveiktos kliūties, amžiaus, vaivorykštės (LGBT* lygiateisiškumo), tautų dialogo, atviros visuomenės, religijų ir įsitikinimų įvairovės bei metų proveržio srityse.


Populiarūs straipsniai