„Rimi Lietuva“ iškepė didžiausią Lietuvoje pyragą

2008 m. Birželis 02 d.
Savaitgalį Druskininkuose vykusiame jau trečiajame atvirame Lietuvos grilio čempionate „Rimi Lietuva“ komanda pasiekė naują Lietuvos rekordą – iškepė beveik 15 metrų ilgio,  0,5 metro pločio bei sveriantį 126 kilogramus pyragą. Šis rekordas bus oficialiai užregistruotas agentūros „Factum“ ir įtrauktas į Lietuvos rekordų knygą. Rekordinio dydžio šokoladinis-kokosinis pyragas buvo išdalintas visiems į šventę atėjusiems vaikams.
                                                                                          
„Džiaugiamės, kad jau antrus metus iš eilės mūsų kulinarų komanda pasiekia šalies rekordą – pernai „Rimi Lietuva“ darbuotojai iškepė didžiausią Lietuvoje šašlyką. Tikiuosi, kad komandos entuziazmas neišblės ir mes toliau sieksime nustebinti Lietuvą kulinarijos rekordais. Be to, šis rekordas buvo pasiektas per Tarptautinę vaikų gynimo dieną, todėl šiuo įspūdingo dydžio pyragu nusprendėme pasidalinti būtent su jais“, – teigia „Rimi Lietuva” generalinis direktorius Paulo Peereboom.
 
„Rimi Lietuva“ kulinarijos komanda pernai metais pateko į Lietuvos rekordų knygą iškepusi ilgiausią – 48-ų metrų – ilgio šašlyką. Taip pat „Rimi Lietuva“ komanda tapo pirmojo atviro Lietuvos grilio čempionato nugalėtojais ir dalyvavo Pasaulio grilio čempionate.
 
Tradicinį grilio čempionatą, kuris suburia tiek profesionalus, tiek mėgėjus patiekalų ant grotelių kepėjus iš mūsų ir užsienio šalių, organizuoja Lietuvos barbekiu kepėjų asociacija. Šiais metais čempionate varžėsi 15 komandų.
 
Bendrovė „Rimi Lietuva“ šiuo metu iš viso valdo 58 prekybos centrus visoje Lietuvoje: 23 „Rimi“ („Supermarket“), 10 „Rimi Hypermarket“ ir 25 mažų kainų parduotuves „Supernetto“.
 

Populiarūs straipsniai