„Rimi Lietuva“ ir „Villeroy & Boch“ lojalumo programos prizai pasieks visus dalyvius

2008 m. Rugsėjis 11 d.
 
Trečioji bendrovės „Rimi Lietuva“ lojalumo programa, kaip ir buvo planuota, sulaukė didžiulio Lietuvos pirkėjų susidomėjimo, todėl nuspręsta ją pratęsti iki šių metų rugsėjo 21 d. Toks sprendimas priimtas siekiant, kad visi pirkėjai, surinkę atitinkamą lipdukų skaičių, spėtų „Rimi“ prekybos centruose atsiimti itin kokybiškus ir prabangius „Villeroy & Boch“ stalo įrankių ar peilių rinkinius.
 
„Džiaugiamės jau trečiosios mūsų bendrovės vykdomos lojalumo programos sėkme. Kaip ir tikėjomės, mūsų pastangos už lojalumą atsidėkoti itin kokybiškais bei praktiškais daiktais buvo įvertintos – šioje akcijoje dalyvavo rekordinis pirkėjų skaičius. „Villeroy & Boch“ gaminiai tarp mūsų pirkėjų sulaukė itin didelio populiarumo, todėl į prekybos centrus gabename vis naujas jų siuntas, kad visi užpildžiusieji savo akcijos knygeles lipdukais galėtų gauti norimus prizus“, – sako bendrovės „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Paulo Peereboom.
 
Trečioji „Rimi Lietuva“ lojalumo programa prasidėjo šių metų kovo 5 dieną. Pratęsus jos laiką, bendra „Rimi Lietuva“ ir „Villeroy & Boch“ lojalumo akcija truks 7 mėnesius iki š.m. rugsėjo 21 d.
 
Kaip ir ankstesnių, taip ir pastarosios „Rimi Lietuva“ lojalumo programos metu pirkėjams, įsigijusiems prekių už 25 ir daugiau litų, buvo dalijami lipdukai. Šios programos metu surinkę tam tikrą jų skaičių ir suklijavę juos į akcijos knygelę, pirkėjai gali nemokamai gauti peilius. Be to, priklausomai nuo lipdukų skaičiaus su net kelis šimtus litų siekiančia nuolaida pirkėjai gali įsigyti 11 vienetų itin kokybiškų „Villeroy & Boch“ peilių ir stalo įrankių komplektų.

Lojalumo programa su „Villeroy & Boch“ – tai trečioji bendrovės „Rimi Lietuva“ akcija. Pirmosios „Rimi Lietuva“ lojalumo programos metu pirkėjai surinkę tam tikrą skaičių lipdukų galėjo gauti „Pyrex“ stiklinius indus, antrosios lojalumo programos metu – „Rosenthal“ Bianchi indų rinkinius, pagamintus iš aukščiausios kokybės porceliano.
 
Bendrovė „Rimi Lietuva“ šiuo metu iš viso valdo 62 prekybos centrus visoje Lietuvoje: 27 „Rimi“ („Supermarket“), 10 „Rimi Hypermarket“ ir 25 mažų kainų parduotuves „Supernetto“.

Populiarūs straipsniai