„Rimi Lietuva“ investuoja į gamybos cechus bei darbuotojų sąlygų gerinimą

2007 m. Kovas 13 d.
Vienas sparčiausiai augančių mažmeninės prekybos tinklų „Rimi Lietuva“ rekonstravo didžiausią savo kulinarinių gaminių cechą, esantį Savanorių pr.16, Vilniuje, kuris buvo teigiamai įvertintas Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos(VMVT).
                         
Modernius patobulinimus, kurie buvo atliekami pagal Europos Sąjungos reikalavimus, peržiūrėjo Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba. Ji patvirtino, jog cechas atitinka Europos Sąjungos nustatytus higienos reikalavimus ir išdavė leidimą gaminti kulinarinius gaminius, parduoti juos gamybos vietoje bei išvežti parduoti į kitus UAB „Rimi Lietuva“ prekybos centrus.
 
Cecho rekonstrukcija truko 3 mėnesius, o šiuo metu pagal tą patį modelį rekonstruojami dar du gamybos cechai Vilniuje ir Kaune. Investicijos į cechų rekonstrukciją siekia 200 tūkst. litų. Atnaujintose patalpose padaryti pakeitimai skirti užtikrinti produktų saugą bei pagerinti darbo sąlygas darbuotojams.
 
„Siekiame ne tik atitikti ES reikalavimus bei užtikrinti produktų saugą. Investavome ir į mūsų darbuotojų darbo aplinkos gerinimą, įrengėme atskirus poilsio kambarius, padarėme keletą patobulinimų savo iniciatyva, kad darbo aplinka būtų patogesnė ir malonesnė”, - sakė „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Paulo Peereboom.
 
 
Rimi Lietuva“ šiuo metu iš viso valdo 52 parduotuves visoje Lietuvoje: 22 „Rimi“ („Supermarket“), 9 „Rimi Hypermarket“ ir 21 mažų kainų parduotuvę „Supernetto“.
 

Populiarūs straipsniai