„Rimi Lietuva“ į mokyklą išlydėjo beveik šimtą gausių šeimų pirmokų

2008 m. Rugpjūtis 29 d.
Bendrovė „Rimi Lietuva“, bendradarbiaudama su Gausių šeimų asociacija, prieš rugsėjo 1-ąją surengė šventę daugiavaikių šeimų pirmokams. Kiekvienam būsimam mokinukui buvo įteiktos mokyklinių reikmenų pilnos kuprinės. Šiemet „Rimi Lietuva“ dovanomis džiaugėsi net 99 daugiavaikių šeimų mažyliai iš visos Lietuvos, tarp kurių – ir vienas ketvertukas. Tai jau ketvirtas kartas, kai „Rimi Lietuva“ į mokyklą lydi gausių šeimų vaikus.
 
„Daugiavaikių šeimų pirmokų palydėtuvės į mokyklą yra graži mūsų bendrovės tradicija. Tikime, kad ji ne tik sumažina rūpesčius tėveliams prieš rugsėjo 1-ąją, bet ir mažyliams įkvepia pasitikėjimo savimi bei noro siekti žinių. Stengiamės padėti šeimoms, auginančioms daugiau mažylių, nes, mūsų manymu, tai puiki investicija į visos šalies ateitį“, – sako bendrovės „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Paulo Peereboom.
 
Vaikams kuprinės buvo įteiktos Vilniuje specialios, jau tradicine tapusios, palydėtuvių į mokyklą šventės metu. Taip pat šiemet pirmokai gavo ir naujuosius „Rimi“ daugkartinio naudojimo maišelius iš ekologiškos medžiagos, pažymėtus specialiomis šviesą atspindinčiomis juostomis, kurios leis vaikus iš toli pastebėti vairuotojams ir kitiems eismo dalyviams.
 
Iš viso bendrovė „Rimi Lietuva“ nuo 2005 m. į mokyklą išlydėjo daugiau kaip puspenkto šimto – t.y. 454 – gausių šeimų vaikus į mokyklą. Per ketverius metus į mokyklą palydėta net 12 dvynių ir 2 ketvertukai.
 
„Išties smagu, kad jau ketvirtus metus „Rimi Lietuva“ taip šiltai palydi mūsų asociacijos vaikučius į mokyklą. Mes vertiname ne tik materialinę paramą, bet ir mažyliams rodomą išskirtinį dėmesį. Puikus šio dėmesio pavyzdys – kiekvienas būsimasis pirmokas gauna „Rimi Lietuva“ kolektyvo parašytą padrąsinantį, sėkmės linkintį laišką“, – sakė Gausių šeimų asociacijos vadovė Angelė Kostogrizienė.
 
Bendrovė „Rimi Lietuva“ šiuo metu iš viso valdo 62 prekybos centrus visoje Lietuvoje: 27 „Rimi“ („Supermarket“), 10 „Rimi Hypermarket“ ir 25 mažų kainų parduotuves „Supernetto“.

Populiarūs straipsniai