„Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Christian Wijsktrom išbandė jėgas gamyboje

2013 m. Sausis 07 d.

 

Mažmeninėje prekyboje kalėdinis laikotarpis – intensyviausias visuose metuose. Todėl „Rimi Lietuva“ darbuotojai šia ypatinga proga jau ne pirmus metus susivienija ir sutelkia visą dėmesį į darbą RIMI prekybos centruose, siekdami užtikrinti operatyvų, aukščiausio lygio aptarnavimą.
 
„Rimi Lietuva” generalinis direktorius Christian Wijkstrom prieššventiniu laikotarpiu taip pat buvo nusiteikęs padirbėti kitaip nei įprastai - jis darbavosi ir kolegoms talkino sostinės Savanorių pr. esančio „Rimi Hypermarket“ gamybos skyriuje. 
 
Po trumpos ekskursijos po kulinarijos, konditerijos, mėsos skyrius ir kepyklą, Christian Wijkstrom ėmėsi visą dieną trukusio darbo RIMI kulinarijos ir konditerijos cechuose. Jam teko dirbti pačius įvairiausius darbus - nuo skardinių atidarinėjimo iki vištienos suktinukų gamybos bei torto puošimo. „Nuostabu buvo pamatyti, kad žmonės čia kuria tikrą meną. Stebėtina, kiek daug reikia rankų darbo, kuriant konditerijos gaminius“, - sakė jis.
 
Tačiau bene didžiausią įspūdį vadovui paliko bendra atmosfera gamybos skyriuje. „Aš buvau priimtas labai šiltai, tačiau pastebėjau, kad darbuotojai taip bendravo ne tik su manimi, bet ir vienas su kitu. Ten žmonės dirba tikrai sunkiai, tačiau aš pajutau vieną labai svarbų dalyką - šie žmonės didžiuojasi savo darbu, o tai, manau, labai svarbus jausmas“, - sakė "Rimi Lietuva" vadovas.

Populiarūs straipsniai