Rimi Lietuva atsisako prekiauti nekokybiškais gaubliais

2007 m. Gruodis 13 d.
UAB „Rimi Lietuva“ savo iniciatyva nusprendė nutraukti nekokybiškų plastikinių su šviesos instaliacija gaublių (EAN Code: 4891418296774) prekybą. Nuo rugpjūčio iki spalio „Rimi Hypermarket“ prekybos centruose buvo parduoti 74 tokie gaubliai.
 
Mes prašome visų pirkėjų, kurie nusipirko šiuos gaublius, grąžinti juos į bet kurio „Rimi Hypermarket“ prekybos centro informacijos skyrių iki 2008 m. kovo 12 dienos. Pinigai bus grąžinami visiems pirkėjams net ir tuo atveju, jeigu pirkimo čekis nebus pateiktas. Kadangi šios prekės kaina buvo 64,99 Lt, net ir nepateikusiems čekio pirkėjams bus grąžinta tokia pati suma – 64,99 Lt.
 
Plastikiniai su šviesos instaliacija gaubliai gaminami Kinijoje ir jų gamintojai puikiai žino visus šiam produktui keliamus reikalavimus bei standartus. Nepaisant to, patikrinus šiuos gaublius Latvijoje, ekspertai atrado produkto žymėjimo trūkumų. Be to, prekė neturi dvigubos izoliacijos ir neatitinka jai keliamų kokybės standartų (EN60589 – 1:2005).
 
„Rimi Lietuva“ yra įsipareigojusi pasiūlyti klientams platų saugių prekių, kurios atitinka visus joms keliamus reikalavimus, asortimentą, todėl grąžinti nekokybišką produktą gamintojui nusprendėme vos tik sužinoję apie jo trūkumus. Nuoširdžiai atsiprašome visų savo klientų už sukeltus nepatogumus“, - sako „Rimi Lietuva” generalinis direktorius Paulo Peereboom.
 
Bendrovė „Rimi Lietuva“ šiuo metu iš viso valdo 56 parduotuves visoje Lietuvoje: 22 „Rimi“ („Supermarket“), 10 „Rimi Hypermarket“ ir 24 mažų kainų parduotuves „Supernetto“.

Populiarūs straipsniai