„RIMI Lietuva“ – atsakingiausia metų įmonė

2016 m. Balandis 19 d.

„RIMI Lietuva“ pripažinta atsakingiausia metų įmone. Tokį pripažinimą ji pelnė už indėlį į bendruomeniškumo bei tvarumo puoselėjimą balandžio 15 d. vykusiuose „Investors‘ Forum“ apdovanojimuose.

Apdovanojimas „RIMI Lietuva“ atiteko už nuoseklų tvarumo standartų diegimą ne tik bendrovės viduje, bet ir santykiuose su bendrovės tiekėjais – 2015 m. tvarumo politikos priedai buvo pasirašyti su kiekvienu tiekėju. „RIMI Lietuva“ taip pat aktyviai prisidėjo prie bendruomeninės veiklos ir socialinių vertybių puoselėjimo penkiose srityse – pagalba vaikams ir žmonėms su negalia, aplinkosaugos ir skaidrumo standartų plėtra, sveiko gyvenimo būdo skatinimas.

„Įsipareigojimas mūsų pirkėjams, sąžiningumas, socialinė atsakomybė nuo pat bendrovės pradžios yra neatsiejama ir nuolat aktyviai tobulinama RIMI verslo dalis. Labai džiaugiamės šiuo įvertinimu ir tikime, jog atsakomybė ir kasdienė savanoriška veikla padeda ne tik pasiekti bendrovės tikslų, bet ir formuoti teigiamą pavyzdį verslo aplinkoje“, – sako „RIMI Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė Giedrė Bielskytė.

„RIMI Lietuva“ skatina bei remia visuomeninius projektus, labdaros organizacijas, kasmet prisijungia prie „Maisto banko“ akcijos. Bendradarbiauja su vaiko teisių gynimo organizacija „Gelbėkit vaikus“, labdaros ir paramos fondu „SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija“, remia daugiavaikes šeimas, vykdo neįgaliųjų integracijos į darbo rinką programą. Taip pat kasmet bendrovė prisijungia prie tarptautinės pavasarį vykstančios švarinimo akcijos „Darom“, aktyviai remia akciją už skaidrų verslą „Baltoji banga“. „RIMI Lietuva“ vykdo ir projektą „Šeimos pietūs“, kuriuo šeimos raginamos gaminti ir kartu praleisti daugiau laiko bei taip stiprinti šeimos ryšius.

Penktą kartą rengiamuose apdovanojimuose pagerbtos labiausiai Lietuvos investicinę ir verslo aplinką gerinusios  įmonės, valstybės įstaigos, švietimo institucijos, žiniasklaidos atstovai bei ekonomikos mokytojai.


Populiarūs straipsniai