„Rimi Lietuva” atidaro naujas parduotuves Biržuose ir Šilutėje

2006 m. Gegužė 25 d.

„Rimi Lietuva” sparčiai plečia ypač mažų kainų parduotuvių „Supernetto” tinklą ir žengia į naujus miestus: gegužės 26 d. bus atidarytos dvi naujos parduotuvės Biržuose (J.Janonio aikštė 5) ir Šilutėje (Lietuvininkų g. 68). Tai bus penkiolikta ir šešiolikta „Supernetto” tinklo parduotuvės šalyje.

 „Iki šiol „Rimi Lietuva” Biržuose ir Šilutėje neturėjo tinklui priklausančių parduotuvių. Į šiuos miestus ateiname su žemiausiu rinkoje kainos pasiūlymu – „Supernetto”- ir tikimės, kad pirkėjai įvertins galimybę įsigyti kasdienių produktų už mažą kainą“, – sako „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Paulo Peereboom.

 Šio tinklo parduotuvės nedidelės, paprasto dizaino, prekės jose išdėstytos nesudėtingai, užsakymai atliekami centralizuotai, asortimentą sudaro privačiu prekių ženklu pažymėtos prekės – visa tai suteikia galimybę pasiūlyti „Supernetto“ pirkėjams kokybiškų prekių mažiausiomis visoje rinkoje kainomis.

 Šiais metais „Rimi Lietuva” sparčiai plečia „Supernetto” tinklą: iki metų pabaigos planuojama valdyti 30 mažų kainų parduotuvių Lietuvoje. „Supernetto“ tinklas priklauso mažmeninės prekybos grupei „Rimi Baltic“ ir yra vienas didžiausių Baltijos šalyse – trijose Baltijos valstybėse veikia 104 tokių mažų kainų parduotuvės.

 Šiuo metu „Rimi Lietuva“ valdo 45 parduotuves: 22 „Rimi“(„Supermarket“), 7 „Rimi Hypermarket“ ir 16 mažų kainų parduotuvių „Supernetto“.


Populiarūs straipsniai