„Rimi Lietuva“ apdovanota už neįgaliųjų integraciją

2014 m. Vasaris 27 d.
„Rimi Lietuva“ daugiau nei 10 metų vykdoma neįgaliųjų integracijos į darbo rinką programa sulaukė pripažinimo: įmonė pirmųjų Nacionalinių lygybės ir įvairovės apdovanojimų metu pripažinta metų verslo įmone. „Rimi Lietuva“ šio garbingo apdovanojimo sulaukė už įvairovę, puoselėjamą savo komandos gretose. „Rimi Lietuva“ kompanijoje iš viso dirba 120 žmonių su negalia. 
 
„Socialinė atsakomybė RIMI svarbi nuo pat įmonės veiklos pradžios. Siekiame diegti požiūrį, kad verslas yra atsakingas ne tik tiesiogiai už tą sritį, kurioje veikia, bet ir už geresnės visuomenės kūrimą. Labai džiaugiamės šiuo apdovanojimu, tačiau geriausias atlyginimas mums – mūsų pirkėjų ir darbuotojų žinojimas, kad padedame labiausiai pažeidžiamiems visuomenės atstovams integruotis į darbo rinką ir kurti savo ateitį“, – sako Giedrė Bielskytė, „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė.
 
Jos teigimu, neįgaliųjų įdarbinimas įmonėje taip pat turi ir daugiau privalumų – kai kuriuose RIMI prekybos centruose, kur dirba neįgalieji, jaučiamas didesnis darbuotojų lojalumas ir motyvacija.
 
Mažmeninės prekybos tinklas su Lietuvos neįgaliųjų draugija neįgaliųjų integracijos į darbo rinką ir kasdienį gyvenimą programą įgyvendina nuo 2002 m. Bendrovė įdarbina neįgaliuosius savo prekybos centruose, skatina visuomenės, pirkėjų pagarbą šiems žmonėms, prisideda prie kitų su neįgaliųjų integracija susijusių projektų.
 
Nacionaliniai lygybės ir įvairovės apdovanojimai įvyko vasario 20 d. Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre. Šie apdovanojimai – tai Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos ir Nacionalinio lygybės ir įvairovės forumo iniciatyva, kilusi siekiant skatinti prisidėti prie lygybės ir įvairovės idėjų sklaidos Lietuvoje asmenis, įmones, organizacijas bei institucijas. Apdovanojimai surengti padedant Europos Komisijos programai „Progress“ ir Prancūzijos ambasadai.
 
Apdovanojimų metu pagerbta daug Lietuvoje žymių asmenų bei organizacijų: metų muzikos grupe tapo SKAMP, metų įžvalgos nominacijos laureatu - Dainius Pūras, už metų pergalę, ginant piliečių susitikimų laisvę, apdovanotas advokatas Vytautas Mizaras ir kiti. 
 
Apdovanojimus teikė Prancūzijos ambasadorė Lietuvoje Maryse Berniau, Europos Parlamento narė Vilija Blinkevičiūtė, Teisingumo viceministras Paulius Griciūnas, tarptautinės nevyriausybinės organizacijos „Amnesty International” atstovė Helle Jacobsen, Lygių galimybių plėtros centro projektų vadovė dr. Margarita Jankauskaitė, Lietuvos žydų bendruomenės pirmininkė Faina Kukliansky ir kiti.

Populiarūs straipsniai