RIMI kviečia įsigyti orchidėją ir paremti vaikus su negalia

2016 m. Rugpjūtis 23 d.

Tolerantiška visuomenė – siekis, prie kurio įgyvendinimo savo mintimis ir darbais turi prisidėti kiekvienas. Rugpjūčio 23 – rugsėjo 6 dienomis RIMI ir Labdaros ir paramos fondas „Algojimas“ kviečia prisijungti prie gražios iniciatyvos – „Rimi Hypermarket“ parduotuvėse įsigyti dvistiebę orchidėją, o 1 euras nuo kiekvienos gėlės bus skirtas organizacijai, dirbančiai su neįgaliais vaikais ir siekiančiai keisti visuomenės požiūrį į negalią.

Lietuvoje yra apie 30 000 negalią turinčių vaikų. Kasdien negalia nustatoma vidutiniškai 5-6 vaikams.

Labdaros ir paramos fondas „Algojimas“ įkurtas 2008 metais ir yra vienintelė nepriklausoma organizacija, dirbanti su šeimomis, kuriose auga negalią turintys vaikai, nepriklausomai nuo negalios lygio ar pobūdžio. Organizacija siekia keisti visuomenės požiūrį į negalią, sėkmingai integruoti negalią turintį vaiką ir jo šeimą į visuomenę, taip pat padėti šeimoms atstovauti specialiųjų poreikių vaiko interesus ir teises.

Labdaros fondas bendrauja ir bendradarbiauja su Lietuvos bei užsienio visuomeninėmis organizacijomis, atsakingomis valdžios institucijomis, rengia ir teikia įvairias metodines rekomendacijas, formuoja ir įgyvendina naujas tarpdisciplinines paslaugas, atliepiančias vaikų ir jų šeimų poreikius.

Planuojama, kad paremti labdaros ir paramos fondą „Algojimas“ RIMI pirkėjai greitai galės ir taromatuose, paskyrę organizacijai depozito užstato lėšas.

 


Populiarūs straipsniai