RIMI kviečia įsigyti menininkų piešiniais puoštus sąsiuvinius ir padėti nepritekliuje gyvenantiems vaikams

2016 m. Rugpjūtis 29 d.

Daugeliui vaikų pasiruošimas Rugsėjo 1-ajai asocijuojasi su naujomis kuprinėmis, sąsiuviniais, tušinukais ir kitomis mokyklinėmis prekėmis. Tačiau tokį gausų naujų mokyklinių atributų krepšelį gali surinkti ne visi tėvai. Todėl RIMI kartu su visuomenine organizacija „Gelbėkit vaikus“ kviečia prisidėti prie vargingiau gyvenančių vaikų gerovės ir įsigyti specialius sąsiuvinius, pažymėtus „Gelbėkit vaikus“ logotipu. 10 proc. nuo kiekvieno nupirkto sąsiuvinio bus skirti organizacijos globojamiems vaikams.

„Šeimoms, kurios susiduria su finansiniais sunkumais, rugsėjį išleisti vaiką į mokykla gana sunku. O jeigu vaikų net penki ar šeši – tai tampa didžiuliu iššūkiu. Jeigu tėvai gali nupirkti rašiklį, sąsiuvinių, tai brangesnėms prekėms, tokioms, kaip kuprinė ar skaičiuotuvas, pinigų dažnai nebelieka. Taigi, prieš kiekvienus mokslo metus mokymosi priemonėmis stengiamės paremti vaikus, augančius sunkumų patiriančiose šeimose“, – sako „VšĮ „Gelbėkit vaikus“ Lėšų paieškos projektų vadovė Živilė Gribauskaitė.

Živilė priduria, kad kiekvienas vaikas nori sąsiuvinio su gražesniu piešinuku, įdomesnio rašiklio, ar naujos kuprinės. Visgi vaikai, augantys sunkumų patiriančiose šeimose, retai kada gali tuo pasidžiaugti, dažniausiai tėvai jiems gali nupirkti pigiausių mokymosi reikmenų, o kuprinę tenka nešioti seną, brolio ar sesės. Tad galimybė nors kartą išsirinkti tą mokyklinę prekę, kuris jie nori, suteikia jiems daug džiaugsmo.

„Mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva“ su organizacija „Gelbėkit vaikus“ draugauja jau ne vienerius metus. Šiais metais organizuojamos akcijos metu pirkėjai kviečiami įsigyti žymių menininkų piešiniais puoštus sąsiuvinius, specialiai sukurtus „Rimi Lietuva“ ir „Gelbėkit vaikus“ akcijai.

RIMI savo ruožtu „Gelbėkit vaikus“ dienos centrų pirmokams šiais metais dovanoja kuprines, pilnas kanceliarinių prekių, reikalingų pirmoje klasėje. Iš viso su tokiomis kuprinėmis pirmą klasę pasitiks 70 vaikų.

Organizacijos „Gelbėkit vaikus“ kuruojamus Vaikų dienos centrus RIMI pirkėjai taip pat gali paremti „Mano RIMI“ kortelių terminaluose, skirdami 25 proc., 50 proc., 75 proc. arba 100 proc. nuo lojalumo kortelėje sukauptų pinigų ar aukodami pinigus į didžiuosiuose RIMI prekybos centruose esančias aukų dėžutes. Praėjusiais metais organizacijai RIMI pirkėjai paaukojo beveik 9500 eurų.

„Labai džiaugiamės, kad mūsų globojami vaikai gauna tokią didelę paramą iš RIMI. Surinkta parama naudojama vaikams, lankantiems organizacijos "Gelbėkit vaikus" dienos centrus. Šiuos centrus lanko vaikai, augantys sunkumų patiriančiose šeimose. Kiekvieną dieną po pamokų šie vaikai ateina į dienos centrą, ten pavalgo, ruošia pamokas, užsiima popamokine veikla – kitaip tariant, dienos centruose mes padedame sunkumų patiriančioms šeimoms auginti vaikus“, – teigia Ž. Gribauskaitė. 


Populiarūs straipsniai