RIMI kviečia prisijungti prie labdaros projekto„Ištiesk gerumui ranką“

2010 m. Gruodis 02 d.
Penktadienį, gruodžio 3 d., „Rimi Lietuva“ ir labdaros ir paramos fondas „Algojimas“ surengė tradicinį telemaratoną „Ištiesk gerumui ranką“, kuris tiesiogiai buvo transliuojamas per Lietuvos televiziją.
 
Tarptautinei neįgaliųjų dienai skirto labdaros telemaratono tikslas - atkreipti visuomenės dėmesį į socialinį negalios aspektą, donorystės, sponsoriavimo, idėjų rėmimo klausimus, įstatyminę nepagarbą aukojantiems fiziniams ir juridiniams asmenims. 
 
Renginio metu scenoje pasirodė gausybė žinomų Lietuvos muzikantų ir grupių, o žiūrovai buvo kviečiami skambinti trumpuoju numeriu, tokiu būdu aukojant pinigus neįgalių vaikų šeimoms. Telemaratono metu ir po jo surinktos lėšos bus skirtos neįgalių vaikų ir jų šeimų sveikatinimo programoms ir jų priemonėms finansuoti. Iki metų pabaigos skambinant trumpuoju numeriu 1419, galima paaukoti 5 litus.
 
Lietuvoje yra apie 30 000 negalią turinčių vaikų. Daugiau nei pusė jų auga nepilnose šeimose. Apie 7000 negalią turinčių vaikų nelanko jokios ugdymo įstaigos. 
 
„Tai tik statistiniai duomenys, už kurių slypi gausybė problemų. Dėl šios priežasties mes surengėme ir toliau tęsiame akciją, kurios pagrindinis tikslas – sutelkti visuomenę, siekiant padėti silpniausiai grupei – neįgaliems vaikams bei jų šeimoms spręsti integracijos problemas”, - sako „Algojimas” vadovė Aušra Stančikienė.
 
Kaip teigia „Rimi Lietuva” atstovė ryšiams su visuomene Jovita Bagdonaitė, RIMI didžiuojasi galėdami prisidėti prie tokio renginio, nes negalią turinčiam vaikui ir jo šeimai yra labai svarbus bet koks palaikymas. 
 
„Todėl kviečiame savo pirkėjus, darbuotojus ir visus Lietuvos gyventojus prisidėti prie šios iniciatyvos, nes padėdami jiems, padėsime sau ir mūsų visuomenei tapti dar geresniems, - sako J. Bagdonaitė.

Populiarūs straipsniai