RIMI kviečia dalyvauti akcijoje „Knygų Kalėdos“

2016 m. Lapkritis 28 d.

Knyga gali pakeisti gyvenimą: įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį. Todėl šiemet akcija „Knygų Kalėdos“ atsiliepia į kampanijos „Už saugią Lietuvą“ kvietimą mažinti socialinę atskirtį. Šių metų akcijos tema – knygos, kurios keičia gyvenimą. Akcija šiais metais vyksta lapkričio 14 – sausio 6 dienomis.*

„Prie šios gražios Kalėdinės iniciatyvos prisijungiame jau antrus metus iš eilės. Skatiname mūsų pirkėjus atsigręžti į knygų lentyną ir joje slypinčias istorijas ir žinias, kurios gali tapti viena geriausių ir prasmingiausių Kalėdų dovanų. „Knygų Kalėdų“ akcijos metu knygoms taikome 20 proc. nuolaidą.“, – sako „Rimi Lietuva“ Viešųjų ryšių vadovė Giedrė Bielskytė                                                                                                                                                                 

„Knygų Kalėdos“ buvo visuomenės atsakas į situaciją sąmoningai dovanojant naujas, skaitytojų mėgstamas knygas miestų ir miestelių, mokyklų bibliotekoms ir visiems knygų mylėtojams. Per penkerius akcijos „Knygų Kalėdos“ metus šalies bibliotekoms padovanota per 172 tūkst. knygų.

Akcija „Knygų Kalėdos“ tapo visuotiniu, knygų bičiulius visoje šalyje sutelkiančiu judėjimu, kuriame dalyvauja 1270 viešųjų bibliotekų ir 1500 mokyklų bibliotekų. Knygas tradiciškai dovanojo šalies gyventojai, bendruomenės, verslo ir visuomeninės organizacijos, leidėjai ir rašytojai, užsienio šalių ambasados.

Visos akcijos knygos bus padovanotos šalies mokyklų bibliotekoms.

Daugiau informacijos apie akciją ir knygas rasite www.knygukaledos.lt ir socialinėje paskyroje „Facebook“ @knygukaledos.

 

*Lapkričio 14 – sausio 6 d. visoms jūsų perkamoms knygoms bus taikoma 20 proc. nuolaida, jeigu bent vieną iš jų dovanosite bibliotekoms. Nuolaidos kuponą gausite kiekvieną kartą apsipirkdami „RIMI Hypermarket“. Norėdami dovanoti knygas, kuponą pateikite kasininkui. Knygą bibliotekoms palikite specialiose „Knygų Kalėdų“ dėžėse už kasų. Iniciatyvoje dalyvauja visi „RIMI Hypermarket“.

 


Populiarūs straipsniai