RIMI Kaune atiduoda paskutinę dieną galiojančius produktus

2014 m. Lapkritis 17 d.
„Rimi Lietuva“ Kaune plečia bendradarbiavimą su labdaros fondu „Maisto bankas“. Nuo lapkričio mėnesio RIMI parduotuvės prekybos centre „Mega“ ir „Savas“ kasdien „Maisto bankui“ atiduoda paskutinę dieną galiojančius produktus. Maisto produktai tą pačią dieną pasiekia sunkiau gyvenančias šeimas Kauno regione.
 
„Maisto bankui“ šios RIMI parduotuvės kiekvieną rytą atiduoda įvairius pieno produktus, majonezą, konservus, duoną, kruopas, džiovintus riešutus ir vaisius, arbatą, kavą, sultis ir kitus produktus. Atiduotus produktus „Maisto bankas“ tą pačią dieną iki 15 val. paskirsto organizacijoms, kurios maitina sunkiau gyvenančius žmones Kauno regione. Griežtų procedūrų pagalba užtikrinama, kad produktai tikrai atitektų tiems žmonėms, kuriems reikia paramos.
 
„Pradėję nuo Vilniaus, džiaugiamės prie šios iniciatyvos galėdami prijungti ir pirmąsias Kauno parduotuves. Tikimės, kad mūsų pagalba bus naudinga sunkiau besiverčiančioms šeimoms, gyvenančioms ir šiame regione“, – sako „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė Giedrė Bielskytė.
 
Tokia prekybos tinklo pagalba sunkiai gyvenantiems žmonėms, anot „Maisto banko“ Kauno regiono padalinio vadovės Karolinos Puidaitės-Railės, yra labai svarbi ir atneša daug naudos.
 
„Vien Kauno regione yra 77 organizacijos, besirūpinančios sunkiau gyvenančiais žmonėmis. Todėl kasdienis maisto produktų tiekimas, nors ir nedideliais kiekiais, yra labai reikšmingas ir gali padėti pamaitinti ne vieną šeimą. Mes vieni aprūpinti visų šių žmonių nespėjame, tad labai vertiname bendradrabiavimą ir pagalbą“, - sako K. Puidaitė-Railė. 
 
Nuo spalio mėnesio paskutinę dieną galiojančius produktus „Maisto bankui“ jau atiduoda kai kurios „RIMI Hypermarket“ parduotuvės Vilniuje. Planuojama, kad nuo gruodžio mėnesio į bendradarbiavimą su „Maisto banku“ bus įtrauktos visos Lietuvoje esančios „RIMI Hypermarket“ formato parduotuvės.
 
„Maisto banko“ paskaičiavimais, į projektą įtraukus visas „RIMI Hypermarket“ parduotuves, jų paaukojamo maisto užtektų pagaminti apie 12 tūkst. maisto porcijų kasdien.

Populiarūs straipsniai