RIMI kartu su Švedijos ambasada paminėjo Švedijos nacionalinę dieną

2012 m. Birželis 07 d.
Birželio 6 d., minint Švedijos nacionalinę dieną, Švedijos ambasada visus norinčius sukvietė į viešą, nemokamą renginį Vilniaus Rotušės aikštėje, kurioje pasirodymą surengė modernaus cirko trupė „Circus Cirkör“ iš Švedijos. Šį spalvingą renginį organizavo Švedijos ambasada kartu su Švedijos prekybos taryba ir mažmeninės prekybos tinklu „Rimi Lietuva“. 
  
Šiais metais visus Švedijos nacionalinės dienos renginius vienijo bendra tema – „Linkėjimai ateičiai“. Švedijos ambasada linkėjo Lietuvos vaikams šviesios ateities bei kvietė suaugusius susimąstyti, ar darome viską, kad mūsų ateitis – vaikai – augtų jiems draugiškoje ir kūrybiškumą skatinančioje aplinkoje. 
  
Taip pat Švedijos ambasada inicijavo kūrybinį projektą vaikams iš Lietuvos mokyklų ir globos namų. Po cirko pasirodymo projekto dalyviai buvo kviečiami apsilankyti ambasadoje ir kartu švęsti Švedijos nacionalinę dieną. Vaikai ir suaugusieji Švedijos ambasados kieme galėjo pabendrauti tarpusavyje bei su ambasados darbuotojais ir partneriais - „Vaikų linija“, „Gelbėkit vaikus“, Bernardinų jaunimo centru ir Lietuvos Respublikos vaiko teisių kontrolieriaus įstaiga. Jie dalinosi informacija apie vaikų teises ir jų vykdomus projektus. 
  
O RIMI šventės metu supažindino vaikus su pagrindiniais sveikos mitybos principais bei mitybos piramide ir pristatė specialiai šiai dienai išleistą naują „Supervaikų“ namų gamybos limonadą, kuriuo vaišino renginio svečius. Vaikai taip pat žaidė su RIMI balionais ir noriai fotografavosi su „Supervaikų“ morka.   

Populiarūs straipsniai