RIMI ir AB „Grigiškės“ vaikams padovanojo rankšluosčių

2014 m. Kovas 27 d.
„Rimi Lietuva“ kartu su popierių gaminančia įmone AB „Grigiškės“ nusprendė maloniomis dovanomis pradžiuginti sunkiau gyvenančius vaikus. Įmonės visuomeninei organizacijai „Gelbėkit vaikus“ ir Gausių šeimų asociacijai padovanojo 700 rankšluosčių.
 
„Su šiomis organizacijomis bendraujame ir bendradarbiaujame jau nebe pirmus metus, todėl gerai žinome, ko reikia jų globojamiems vaikams. Labai džiaugiamės, kad ir mūsų partneris AB „Grigiškės“ prisijungia prie tokios mūsų veiklos“ , - sakė „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė Giedrė Bielskytė. 
 
Apie VO „Gelbėkit vaikus“:
1991 m. įkurta nepolitinė, nevyriausybinė, nereliginė, už vaiko teises kovojanti visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ šiuo metu turi 21 struktūrinį padalinį 20 Lietuvos miestų ir rajonų. Organizacija vykdo veiklą keturiomis pagrindinėmis kryptimis: smurto prieš vaikus ir vaikų išnaudojimo mažinimas, vaikų socialinio apleistumo ir institualizacijos mažinimas, švietimas vaiko teisių klausimais bei organizacijos pajėgumų ir finansinio stabilumo stiprinimas. „Gelbėkit vaikus“ yra vienintelė organizacija Šiaurės Rytų Europoje, esanti tarptautinės organizacijos „Save the Children“ tikrąja nare.
 
„Gelbėkit vaikus“ Lietuvoje šiuo metu kuruoja 30 vaikų dienos centrų, kuriuos lanko apie 700 vaikų iš socialinės rizikos ir itin vargingai gyvenančių šeimų visoje Lietuvoje. Vaikų dienos centruose vaikai maitinami, jiems suteikiamos galimybės pailsėti, paruošti pamokas, praleisti laisvalaikį. 
 
Apie Gausių šeimų asociaciją:
Gausių šeimų asociacija savo veiklą pradėjo 2004 metais, pratęsdama Lietuvos tautosaugos bendrijos „Šeimyna“, įteisintos dar 1990 m., darbus. Pagrindiniai asociacijos tikslai – propaguoti tradicinės šeimos vertybes, kelti gausių šeimų įvaizdį visuomenėje, vykdyti įvairius projektus, susijusius su gausių šeimų ir jose augančių vaikų gerove, atstovauti gausių šeimų interesus įvairiose institucijose, vykdyti švietėjišką veiklą bei padėti vieni kitiems.
 
Šiuo metu Gausių šeimų asociacija vienija 12 gausių šeimų bendrijų iš 11 šalies rajonų. Šios bendrijos jungia apie 2000 šeimų iš visos Lietuvos, o kiekviena iš jų organizuoja savo veiklą, atsižvelgdama į savo rajono šeimų poreikius. Bendrijų nariais yra šeimos, dažniausiai auginančios 4 ir daugiau vaikų. 
 

Populiarūs straipsniai