„Rimi“ ieško naujų prekybos centrų ir administracijos darbuotojų

2020 m. Balandis 28 d.
Šiais metais „Rimi Lietuva“ anksčiau nei planavo pradėjo ir ketina tęsti darbuotojų paiešką bei priėmimą.

Vien karantino laikotarpiu įmonė įdarbino daugiau nei 100 naujų darbuotojų, šiuo metu vykdo darbuotojų atranką į įvairias pozicijas tiek prekybos centruose, tiek anksčiau laiko atidarytoje e. parduotuvėje „Rimi.lt“. Kaip ir planuota, iš viso devynias naujas parduotuves šiais metais atidaryti ketinanti „Rimi“ ieško kandidatų ir laisvoms administracijos bei vadovų darbo vietoms užimti.

Priėmė daugiau nei 100 naujų darbuotojų

„Dėl dabartinės situacijos šalyje darbuotojų paieškos ir atrankos nestabdėme. Priešingai, kandidatų užimti laisvas pozicijas paiešką ir priėmimą turėjome pradėti anksčiau. Nuo karantino pradžios priėmėme daugiau nei 100 naujų darbuotojų – daugiausia į pardavėjų, kurjerių, prekių surinkėjų pozicijas. Taip pat įdarbinome specialistus biuro ir prekybos centrų administracijoje“, – sako l.e.p. „Rimi Lietuva“ personalo vadovė Vaida Kaikarienė. Pasak jos, paieškų ir atrankos procesą karantino sąlygomis kiek palengvino tai, kad daliai įmonių dėl šalyje susiklosčiusios situacijos sustabdžius veiklą, kandidatų skaičius į laisvas pozicijas šoktelėjo 4-6 kartus.

Dar vienas pokytis, išryškėjęs pandemijos situacijoje, kandidatų į aukštas, vadovų, pozicijas skaičiaus augimas ir jų aktyvumas. „Jei anksčiau specialistų užimti vadovų pozicijas paieškos užtrukdavo, dabar nemažai kandidatų kreipiasi patys, siunčia gyvenimo aprašymus net ir tais atvejais, kai dar nepaskelbta apie laisvas darbo vietas. Tai rodo, kad situacija rinkoje iš esmės pasikeitusi“, – sako V. Kaikarienė.  Jos teigimu, „Rimi Lietuva“ kuria naujas darbo vietas vadovams, nes neatsisako plėtros planų – šiais metais jau atidarė dvi ir planuoja atidaryti dar septynias naujas parduotuves tiek didžiuosiuose, tiek mažesniuose šalies miestuose.

Adaptavo darbuotojų atrankos procesus

Karantinas taip pat pareikalavo koreguoti procesus, kaip vykdomos darbuotojų atrankos. „Šiuo metu vienas pagrindinių mūsų prioritetų – darbuotojų saugumas. Vadovaujantis juo, didelis dėmesys skiriamas užtikrinti visą būtiną pagalbą prekybos centrams, įskaitant papildomą personalą, kurio reikia sklandžiam prekių tiekimui, taip pat – aukštesnių higienos reikalavimų vykdymui. Šiuo tikslu greitai adaptavome atrankos procesus, atsižvelgiant į pasikeitusią situaciją. Atrankų pokalbiai vyksta telefonu ir tik jau atrinkti darbuotojai kviečiami atvykti į konkretų prekybos centrą“, – sako „Rimi Lietuva“ personalo vadovė.

Nuotoliniu būdu „Rimi Lietuva“ vykdo ir darbuotojų į laisvas darbo vietas biure atranką. Pasak V. Kaikarienės, susitikus su kandidatais galutiniams pokalbiams, tiek jie, tiek „Rimi  Lietuva“ atrankų vadybininkai, vadovai kalbasi, derasi su apsaugos priemonėmis – veido kaukėmis, ribodami pokalbių laiką, laikydamiesi kitų saugumo karantino metu reikalavimų. Adaptuoti procesai bus taikomi visą karantino laikotarpį, kuriuo „Rimi Lietuva“ tęs darbuotojų atranką – jų ieškoma į naujas darbo vietas e. parduotuvėje, jau veikiančiuose ir planuojamuose atidaryti prekybos centruose, jų bei biuro administracijoje.  


Populiarūs straipsniai