„Rimi Hypermarket“ su mamutais sudrebins saulės miestą

2006 m. Gruodis 02 d.
Lapkričio 3 d., penktadienį, Šiauliuose bus atidarytas didžiausias mažmeninės prekybos tinklo „Rimi Lietuva“ valdomas prekybos centras „Rimi Hypermarket“, sudrebinsiantis miestą ne tik savo dydžiu, bet ir atidarymo šventės palydovais – mamutais, kurie šiauliečiams atneš ypatingus kainų pasiūlymus.
 
„Džiaugiamės, kad saulės miestą pasiekė pirmasis „Rimi Hypermarket“, o kartu su naujuoju prekybos centru į Šiaulius įžengia ir „Mamutų dienos“, speciali mūsų rinkodaros kompanija, kai daug prekių siūloma įsigyti ypač mažomis kainomis. Mūsų mamutai jau apsilankė kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, o dabar jiems atėjo laikas pradžiuginti ir Šiaulių gyventojus. Šiauliečiams pasiūlysime net tik patogų apsipirkimą erdviame prekybos centre, bet ir kainas, kurias, prabėgdami pro jų miestą, sutrypė mamutai“, – sakė „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Paulo Peereboom.
 
„Rimi Hypermarket“ atidarymas Šiauliuose realizuos pirmąjį prekybos ir paslaugų komplekso „Saulės miestas“ atidarymo etapą. „Rimi Hypermarket“ yra didžiausias šio komplekso nuomininkas ir užima 4,5 tūkstančio kvadratinių metrų jo ploto. Be to, prekybos centro pirkėjų lauks patogi ir didelė, beveik 500 vietų, požeminė automobilių stovėjimo aikštelė.
 
„Simboliška, kad pirmieji „Saulės miesto“ naujakuriai – prekybos centras „Rimi Hypermarket“ – tapo ir pirmuoju „Rimi“ prekybos centru Šiauliuose. Esame tikri, kad tiek naujasis prekybos centras, tiek netrukus duris „Saulės mieste“ atversiančios kitos prekybos ir laisvalaikio erdvės taps didžiausiu regione traukos centru, kuris pasiūlys tokį paslaugų ir prekių pasirinkimą, kokio mieste dar nebuvo“, – sakė „Saulės miesto“ direktorius Eligijus Barista.
 
Planuojama, kad visos„Saulės miesto“ parduotuvės, kavinės, restoranai, taip pat šiame centre įsikūrusi autobusų stotis atvers duris jau artimiausiu metu. „Saulės miesto“ projektą Šiauliuose plėtoja viena iš Lietuvos nekilnojamojo turto rinkos lyderių bendrovė „E. L. L. Nekilnojamas turtas“.
 
„Rimi Hypermarket“ prekybos centras yra priderintas prie bendros „Saulės miesto“ koncepcijos – šviesus, modernus, su kruopščiai suplanuotais skyriais. Kadangi šis kompleksas miesto centre pakeis visą miesto infrastruktūrą, savo ruožtu mūsų prekybos centras daug prisidės, keičiant šiauliečių apsipirkimo įpročius“, – sakė P. Peereboom.
 
„Rimi Lietuva“ šiuo metu iš viso valdo 50 parduotuvių visoje Lietuvoje: 22 „Rimi“ („Supermarket“), 8 „Rimi Hypermarket“ ir 20 mažų kainų parduotuvių „Supernetto“.

Populiarūs straipsniai