„Rimi Hypermarket“ parduotuvėse įsikurs „Maisto banko“ talpyklos maisto produktams

2009 m. Gruodis 22 d.
Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ prieš Kalėdas trylikoje tinklo „Rimi Hypermaket“ parduotuvių įkurdins ilgalaikes talpyklas maisto produktams. Į jas žmonės yra kviečiami paaukoti maisto produktų skurdžiai gyvenantiems ir maisto neišgalintiems įsigyti žmonėms. Talpyklos aukojamiems maisto produktams „Rimi Hypermarket“ parduotuves pasieks gruodžio 23 d.
 
Pasak „Maisto banko“ direktorės Deimantės Žebrauskaitės, iki šiol vykusios maisto rinkimo akcijos sulaukė labai gerų rezultatų – lapkričio mėnesį maisto produktų buvo surinkta už 834 tūkst. Lt. „Rimi Hypermarket“ parduotuvės didmiesčiuose pirmavo pagal surinktą maisto kiekį – ypač dosnūs buvo „Rimi Hypermarket“ pirkėjai Šiaurės miestelyje ir Savanorių prospekte Vilniuje, Kaune – Megoje ir Šiauliuose.
 
„Norime tęsti maisto rinkimo iniciatyvą, todėl džiaugiamės, kad mūsų idėją palaiko prekybos tinklas „Rimi“, metams priimdamas talpyklas maisto aukoms po savo stogu tose parduotuvėse, kurių pirkėjai buvo dosniausi. Norime pakviesti prekybos centrų lankytojus prisidėti prie mūsų ilgalaikės iniciatyvos ir pasidalinti ilgai negendančiais maisto produktais – kruopomis, makaronais, miltais, konservuotomis daržovėmis, žuvimi ir mėsa, aliejumi, cukrumi ir kitu maistu ne stiklinėje taroje, kurį mes perduosime skurstančioms šeimoms. Ilgalaikis projektas mums padės reguliariai surinkti ir paskirstyti reikalingus maisto produktus, kuriais mes šiuo metu nuolat pamaitiname 29,8 tūkstančių skurdžių šeimų “, – teigia D. Žebrauskaitė.
 
Pasak „Rimi Lietuva“ generalinio direktoriaus Tony Holmberg, bendrovė jau kelerius metus bendradarbiauja su „Maisto banku“ ir dalyvauja kasmetinėse maisto rinkimo akcijose. „Džiaugiamės galėdami priimti ir kartu vykdyti ilgalaikę „Maisto banko“ iniciatyvą. Manome, kad skurstančiuosius svarbu prisiminti ne tik prieš didžiąsias metų šventes, bet nuolat išlikti dėmesingais ir prisidėti tada, kai  pagalba yra reikalinga. Todėl kviečiame pirkėjus palaikyti šią akciją ir reguliariai įdėti į „Maisto banko“  kaupyklas produktų, kurie galėtų palengvinti kitų žmonių dieną“, – sakė T. Holmberg.
 
Pasak D. Žebrauskaitės, „Maisto banko“ kaupyklos  stovės trylikoje „Rimi Hypermarket“ parduotuvių  – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje ir Marijampolėje. Maisto produktai iš talpyklų bus paimami ir padalinami vargstantiems kartą per savaitę. „Manome, kad nuolat prekybos centruose stovinčios aukų talpyklos suteiks žmonėms daugiau galimybių pasirinkti ir dalintis maistu tada,  kai jie išgali ir nori. Iki šiol buvo žmonių, kurie produktus mums atveždavo patys. Dabar jie galės aukoti parduotuvėse jiems patogiu metu, o produktus iš aukojimo vietų mes pasiimsime patys ir perduosime tiems, kam jų labiausiai reikia“, – sakė D. Žebrauskaitė.

Populiarūs straipsniai