„Rimi Hypermarket“ Kauno „Megoje“ siūlys apsipirkti beveik per pusę pigiau

2009 m. Balandis 20 d.
Balandžio 22 d., trečiadienį, kauniečiai ir miesto svečiai „Rimi Hypermarket“, įsikūrusiame prekybos ir pramogų centre „Mega“, galės visas ne maisto prekes įsigyti su didele 40 proc. nuolaida. „Rimi Hypermarket“ prisideda prie išpardavimo akcijos, kurioje dalyvauja visos „Megoje“ esančios parduotuvės. Speciali akcija truks visą dieną.  
 
„Šiuo metu pirkėjai vis atidžiau skaičiuoja savo išlaidas bei stengiasi apsipirkti kuo ekonomiškiau. Todėl ši akcija kauniečiams bus labai patraukli – jos metu jie turės galimybę vienu metu įsigyti didesnį prekių, kurias galima be vargo laikyti namuose ir naudoti dar ilgą laiką, kiekį: tai įvairios namų apyvokos prekės, skalbimo milteliai ir kt. Taip pat tai bus puiki proga nusipirkti daiktų, kurie taupant pastaruoju metu ne visuomet patenka į pirkėjo krepšelį, tai kosmetika, drabužiai, įvairios daugiau kainuojančios buities prekės“, – teigia „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Tony Holmberg.

Tai ne pirmoji tokio tipo akcija, kurioje dalyvauja bendrovės „Rimi Lietuva“ valdomi prekybos centrai. Ypač sėkminga buvo naktinio išpardavimo akcija, vykusi pernai prekybos centre „Saulės miestas“ Šiauliuose. 

Balandžio 22 d. išpardavimas prekybos centre „Mega“ vyks visose parduotuvėse: joje dalyvaus „Topo centras“, „Senukai“, drabužių bei avalynės parduotuvės ir kt. Išpardavimo metu nuolaidos, priklausomai nuo parduotuvės, sieks nuo 30 iki 50 proc. 
 
Bendrovė „Rimi Lietuva“ šiuo metu valdo 64 prekybos centrus visoje Lietuvoje: 28 „Rimi“ („Supermarket“), 11 „Rimi Hypermarket“ ir 25 mažų kainų parduotuves „Supernetto“.


 

Populiarūs straipsniai