„Rimi“ ekologiški maišeliai prisidės prie kovos su „karu keliuose“

2008 m. Rugpjūtis 22 d.
Bendrovė „Rimi Lietuva“ nuo šiol savo pirkėjams siūlo naujus daugkartinio naudojimo pirkinių maišelius, pagamintus iš ekologiškos medžiagos. Šie maišeliai bus pažymėti specialiomis šviesą atspindinčiomis juostomis. Tokiu būdu „Rimi Lietuva“ pirmoji iš mažmeninės prekybos tinklų prisidėjo prie kovos su karu šalies keliuose.
 
„Naujuosiuose pirkinių maišeliuose suderinome dvi socialinės atsakomybės sritis – siekiame prisidėti tiek prie aplinkos taršos, tiek prie eismo įvykių skaičiaus šalyje mažinimo. Maišeliai pažymėti šviesą atspindinčiomis juostomis, todėl leis vairuotojams iš toli pamatyti pėsčiuosius tamsiu paros metu. Tikimės, kad artėjant mokslo metams bei pradėjus anksti temti, naujuosius maišelius nešios ne tik tėvai, eidami apsipirkti, bet ir vaikai, pavyzdžiui, vėliau grįždami namo iš mokyklų“, – teigia bendrovės „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Paulo Peereboom.
 
Naujieji „Rimi Lietuva“ pirkinių maišeliai yra pagaminti iš ekologiškos neaustinės medžiagos, juos galima plauti ir perdirbti. Ant maišelių puikuosis Žemės rutulio piešinys su užrašu „Pasirūpink manimi“. „Tokiu būdu norime atkreipti mūsų pirkėjų dėmesį į gamtos taršos problemas. Juk ir toks nedidelis žingsnis kaip ekologiškų maišelių naudojimas gali prisidėti prie didelių pokyčių. Be to, siekiame, kad šeimos, apsilankančios mūsų prekybos centruose kartu su vaikais, nuo mažų dienų jiems skiepytų aplinkai „draugiško“ elgesio principus“, – sako Paulo Peereboom.
 
Daugkartinio naudojimo „Rimi“ ekologiški maišeliai pasižymi išskirtiniu patvarumu – jų naudojimo trukmė gali viršyti dvejus metus. Naujuosiuose maišeliuose vidutiniškai telpa 20 kg pirkinių, o pirkėjams jų įsigyti bus siūloma už 3,99 Lt.
 
Susidėvėjusius ekologiškus maišelius bendrovė „Rimi Lietuva“ rinks, o vėliau – atiduos perdirbti. Pirkėjai senus maišelius bus skatinami atnešti į didžiuosius „Rimi Hypermarket“ prekybos centrų informacijos skyrius, iš kur jie keliaus pas perdirbėjus.
 
Bendrovė „Rimi Lietuva“ šiuo metu iš viso valdo 61 prekybos centrą visoje Lietuvoje: 26 „Rimi“ („Supermarket“), 10 „Rimi Hypermarket“ ir 25 mažų kainų parduotuves „Supernetto“.

Populiarūs straipsniai