Rimi dienos centrų vaikams dovanojo kuprines ir kanceliarijos reikmenis

2017 m. Rugpjūtis 31 d.

Artėjant mokslo metų pradžios šventei, mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva“ daugiau nei šimtui vaikų iš sunkiau besiverčiančių šeimų skyrė reikalingiausių mokymosi priemonių. „Šiais metais padovanojome 128 kuprines ir įvairių kanceliarijos reikmenų „Gelbėkit vaikus“ dienos centrų vaikams – iš jų 83 kuprinės su pieštukine ir rašikliu buvo skirtos pirmokams“, - sakė Rimi viešųjų ryšių vadovė Giedrė Bielskytė.

„Gelbėkit vaikus“ šiuo metu kuruoja 37 vaikų dienos centrus, kuriuos kasdien lanko apie 900 vaikų iš socialinės rizikos ir itin vargingai gyvenančių šeimų visoje Lietuvoje. Vaikų dienos centruose vaikai maitinami, jiems suteikiamos galimybės pailsėti, paruošti pamokas, turiningai praleisti laisvalaikį.

„Visi žinome, jog kuprinė vaikui, ypač pirmokui, yra svarbiausias metų pirkinys. Juk tai – daiktas, kuriame kurį laiką tilps svarbiausi ir brangiausi vaiko gyvenimo daiktai, kuris vaiką, liūdną ar linksmą, kasdien lydės į mokyklą. Tikriausiai patys iš savo vaikystės prisimename arba matome žiūrėdami į savo vaikus, kaip smagu vaikui į naują kuprinę susidėti naujus sąsiuvinius, penalą, knygas... Taip smagu, kad norisi dar ir dar kartą juos išimti, o paskui – vėl ten pat įdėti. Drįsčiau sakyti, jog kuprinė – priešmokyklinio jaudulio, sumišusio su smalsumu, simbolis.  Ačiū mūsų draugams „Rimi Lietuva“ už tai, kad palydi organizacijos „Gelbėkit vaikus“ globojamus vaikus į vieną iš svarbiausių jų gyvenimo kelionių“, - jautriai kalbėjo organizacijos „Gelbėkit vaikus“ direktorė Rasa Dičpetrienė.   

Rimi nuolat aktyviai prisideda prie pagalbos ir galimybių suteikimo stokojančioms visuomenės grupėms – vargstančioms šeimoms, vaikų dienos centrams, neįgaliesiems. Vaikų dienos centrus gali paremti Rimi pirkėjai – „Mano RIMI“ kortelių terminaluose ir pinigus mesdami į didžiuosiuose RIMI prekybos centruose esančias aukų dėžutes.

Apie VO „Gelbėkit vaikus“:

1991 m. įkurta nepolitinė, nevyriausybinė, nereliginė, už vaiko teises kovojanti visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ šiuo metu turi 22 struktūrinius padalinius 20 Lietuvos miestų ir rajonų. Organizacija vykdo veiklą keturiomis pagrindinėmis kryptimis: smurto prieš vaikus ir vaikų išnaudojimo mažinimas, vaikų socialinio apleistumo ir institucionalizacijos mažinimas, švietimas vaiko teisių klausimais bei organizacijos finansinio stabilumo stiprinimas. „Gelbėkit vaikus“ yra vienintelė organizacija Šiaurės Rytų Europoje, esanti tarptautinės organizacijos „Save the Children“ tikrąja nare.


Populiarūs straipsniai