RIMI didina nepasiturinčiai gyvenančių žmonių rėmimą

2011 m. Birželis 07 d.
Nuo šios savaitės mažmeninės prekybos tinklo „Rimi Lietuva” pirkėjai sunkiau gyvenančius žmones maisto produktais galės paremti ne tik didžiuosiuose, bet ir mažesniuose Lietuvos miestuose. RIMI kartu su labdaros ir paramos fondu „Maisto bankas” pradeda plėtros etapą, kurio metu aukojamiems maisto produktams skirtų konteinerių skaičius RIMI parduotuvėse išplečiamas beveik dvigubai.
 
Iki šiol RIMI prekybos tinkle veikė 13 konteinerių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje ir Marijampolėje. Šio etapo metu papildomi 10 „Maisto banko” konteinerių įrengti Panevėžio, Kaišiadorių, Utenos, Alytaus, Vilniaus ir Klaipėdos RIMI prekybos centruose. 
 
„Mūsų pirkėjų geranoriškumas nepriklauso nuo to, kokio dydžio mieste jie gyvena, todėl pajutę poreikį, galimybę paremti sunkiau gyvenančius žmones norėjome suteikti ne tik didesnių, bet ir mažesnių Lietuvos miestų gyventojams. Taigi, manau, kad šios geranoriškos kampanijos plėtra buvo tiesiog neišvengiama“, - sako šią kampanija kartu su „Maisto banku“ vykdančios RIMI ryšių su visuomene vadovė Raminta Stanaitytė-Česnulienė.
 
„Maisto banko“ direktorė Deimantė Žebrauskaitė pritaria, jog šios kampanijos rezultatyvumas tikrai neleido sustoti ir pasitenkinti turimu taškų skaičiumi.
 
Nuo pačios organizacijų bendradarbiavimo pradžios 2003 m. RIMI pirkėjai iš viso jau paaukojo maisto už beveik 780 tūkst. litų, kuriuo sunkiai besiverčiantys žmonės buvo pamaitinti apie 970 tūkst. kartų.
 
„Įprasta, jog daugiausia, kaip ir prašoma, pirkėjai, aukoja makaronų ir įvairių kruopų. Tačiau stebina tai, jog žmonės stengiasi paaukoti ne tik tradicinių maisto produktų, bet taip pat ir šokolado ar sausainių. Tokių produktų net neprašome, bet greičiausiai dažnas pagalvoja apie vaikus ir aukoja tai, ko, jų manymu, vaikams norisi labiausiai“, - sako D. Žebrauskaitė.
 
„Maisto bankas“ yra labdaros ir paramos fondas, renkantis paramą maistu ir dalinantis ją nepasiturinčiais žmonėmis besirūpinančioms organizacijoms. 

Populiarūs straipsniai