RIMI darbuotojos Velykų džiaugsmu dalijosi su „Gelbėkit vaikus“ globotiniais

2017 m. Balandis 18 d.

Per gražiausias šių metų šventes – šv. Velykas – PC „Saulės miestas“ ir PC „Dainų“ komandos gerumu dalijosi ne tik su artimaisiais, bet ir su „Gelbėkit vaikus“ dienos centro vaikais. Šių prekybos centrų darbuotojos aplankė dienos centro gyventojus, su kuriais margino velykinius kiaušinius.

Šįkart RIMI ambasadorės su vaikučiais kiaušinius margino neįprastu ir ne visiems žinomu būdu. „Išbandėme naują ir netradicinę kiaušinių puošybą. Į pagalbą pasitelkėme servetėles, jas plėšėme pagal įvairių piešinių ornamentus ir klijavome kiaušinio baltymu. Drauge su vaikučiais aptarėme šią šventę: ką reiškia margutis, jo simbolika, skirtingi raštai ir spalvos“, – įspūdžiais dalijosi darbuotojos Jolita Jonaitienė, Birutė Stripeikė ir Lina Perminienė. 

Bedžiūstant margučiams, darbuotojos apžiūrėjo ir „Sodą ant palangės“, kurį jau trečius metus iš eilės sodino drauge su mažaisiais. Jame auga vaikų pasodintos daržovės. „Vaikai labai noriai prižiūri augančias daržoves ir džiaugiasi ankstyvu derliumi. Jiems smagu stebėti, kaip iš mažos sėklytės išauga didelės daržovės, o mums atrodo ypač prasminga rūpestį aplinkai puoselėti nuo mažų dienų“, – pasakojo darbuotojos. 

Ne tik šventiniu laikotarpiu, bet ir visus metus RIMI prekybos centrai drauge su darbuotojais aktyviai įsitraukia į savanorišką veiklą. RIMI parduotuvės kasmet stengiasi prisidėti prie visuomenės gerovės ir įgyvendina iniciatyvas tokiose srityse kaip sveikas gyvenimo būdas, verslo skaidrumas, taip pat aktyviai lanko mažuosius vaikų namuose, dienos centruose, bendradarbiauja su mokyklomis, senelių namais, padeda gyvūnų globos organizacijoms.

 

Populiarūs straipsniai