„Rimi“ darbuotojai vaikų globos namų auklėtiniams pasakojo apie sveikesnę mitybą

2017 m. Rugpjūtis 24 d.

Rugpjūčio viduryje Rimi parduotuvės Jonavoje darbuotojai apsilankė vaikų globos namuose, kur vaikams pristatė Rimi iniciatyvą „Rinkis sveikiau“. Maisto produktuose, žymimuose „Rinkis sveikiau“ ženklu, yra mažiau riebalų (arba sudėtyje yra kokybiškesnių riebalų), druskos, cukraus ir tuo pačiu esama daugiau skaidulinių medžiagų, taip pat ribojamas maisto priedų ir sintetinių dažiklių, sveikatai nenaudingų riebalų ir aliejų, GMO ir kitų ingredientų naudojimas. Pažymėtuose „Rinkis sveikiau“ produktuose bei jų gamybai nėra naudojami transriebalai.

Šį kartą Jonavos Rimi parduotuvės ambasadorė Irma Lisovskienė vaikų globos namų auklėtiniams papasakojo apie druskos ir cukraus kiekius tam tikruose kasdieniniuose produktuose. „Suruošiau pavyzdžius, kad aiškiai matytųsi, koks kiekis cukraus ir druskos yra tam tikruose produktuose. Ši paskaitėlė patiko ne tik vaikams, bet ir vaikų globos namų auklėtojoms“, – džiaugėsi Rimi darbuotoja. Vaikai susidomėję analizavo produktų aprašymus, sudėtis ir mėginukus, o jų veiduose netrūko nuostabos. Rimi darbuotojai tikisi, kad toks edukacinis užsiėmimas vaikams bus naudingas ir padės lengviau pasirinkti sveikesnius maisto produktus ateityje.

Rimi nuolat aktyviai prisideda prie pagalbos ir galimybių suteikimo stokojančioms visuomenės grupėms – vargstančioms šeimoms, vaikų dienos centrams, globos namams, neįgaliesiems. 


Populiarūs straipsniai