RIMI darbuotojai savo dienotvarkę papildė gerais darbais

2017 m. Vasaris 17 d.

Vieną vasario savaitgalį keli PC Mažeikiai darbuotojai savo iniciatyva nusprendė aplankyti Bendruomeninį pagalbos vaikams centrą. Susikrovę dovanas, maistą jie atvyko pas „Gintarėlio“ šeimynos vaikus ir suruošė picų ir filmų vakarą. Vakarą darbuotojai su vaikais pradėjo virtuvėje – išsirikiavę produktus ir pasiskirstę darbus jie pradėjo ruošti picas – kas minkė tešlą, kas pjaustė picos ingredientus, kas rūpinosi jų išdėliojimu ir picos pašovimu į orkaitę. Kol picos kepė, taip pat buvo pasirūpinta ir kukurūzų spragėsiais, o salėje, kur vyko filmo peržiūra, buvo paruošti stalai ir kėdės. Baigę darbus ir susitvarkę virtuvę visi sugužėjo į centro salę, kur prasidėjo filmo seansas. Laikas, anot PC Mažeikiai darbuotojų, praėjo itin smagiai ir labai greitai.

PC Saulės miestas darbuotojai prieš šventes nuvyko pas savo draugus į „Gelbėkit vaikus“ dienos centrą. Čia su vaikais jie aptarė vasario 14-ąją – Šv. Valentino dieną ir Vasario 16-ąją – Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną, šių švenčių prasmę. Valentino dienai PC Saulės miestas darbuotojai buvo paruošę vaišių, o vėliau kartu su vaikais ieškojo būdų, kaip būtų galima papuošti stalą iškilmingai Vasario 16-ajai. Visi iš spalvotų servetėlių lankstė trispalves ir kartu diskutavo, kuo svarbi ši data.

RIMI parduotuvės kasmet stengiasi prisidėti prie visuomenės gerovės ir įgyvendina iniciatyvas tokiose srityse kaip sveikas gyvenimo būdas, verslo skaidrumas, taip pat aktyviai lanko mažuosius vaikų namuose, bendradarbiauja su mokyklomis, senelių namais, padeda gyvūnų globos organizacijoms.


Populiarūs straipsniai