„Rimi“ darbuotojai entuaziastingai prisidėjo prie „Baltosios bangos“ akcijos

2017 m. Birželis 02 d.

Gegužės viduryje per visą Lietuvą nuvilnijusi, jau tradicine tapusi akcija „Baltoji banga“ neaplenkė ir Rimi. Parduotuvių Ambasadoriai surengė smagias ir naudingas degustacijas, kurių metu pirkėjams pasakojo, ką reiškia „Baltosios bangos“ ženklas ir pati akcija. Prie degustacijos prisidėję darbuotojai didžiavosi, kad Rimi prekes taip pat puošia šis verslo skaidrumą akcentuojantis ženklas.

„Šiltą ir saulėtą penktadienį surengėme dvigubą degustaciją su kulinarijos skyriumi. Degustavome MANO DIENAI ženklu pažymėtas naujienas, taip pat klientams pasiūlėme atsigaivinti sulčių gurkšneliu bei užkąsti sausainiais, kurie yra pažymėti „Baltosios bangos“ ženklu. Dalinome skrajutes „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“, prie šio projekto prisidėjo daugelis darbuotojų, kurie dalino žmonėms skrajutes ir pasakojo apie „Baltosios bangos“ skaidraus verslo akciją. Smagu, kad mūsų klientai – už skaidrų verslą!“, - džiaugiasi parduotuvės Savas Ambasadorė Sandra Paulauskaitė.

Degustacijas rengė ir su pirkėjais žinią apie skaidraus verslo svarbą šalies ekonomikai bei kiekvienam piliečiui skleidė daug Rimi parduotuvių visoje Lietuvoje. Prie šios prasmingos akcijos aktyviai prisidėjo parduotuvės, įsikūrusios Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ir Mažeikiuose.

RIMI parduotuvės kasmet stengiasi prisidėti prie visuomenės gerovės ir įgyvendina iniciatyvas tokiose srityse kaip sveikas gyvenimo būdas, verslo skaidrumas, taip pat aktyviai lanko mažuosius vaikų namuose, dienos centruose, bendradarbiauja su mokyklomis, senelių namais, padeda gyvūnų globos organizacijoms.


Populiarūs straipsniai