RIMI dalyvavo socialinėje akcijoje prieš smurtą „Mes galim!”

2011 m. Gegužė 24 d.
Gegužės 15 d. Vilniaus Mokytojų namų kiemelyje buvo surengta socialinė akcija - koncertas „Mes galim!"- pasakykime smurtui - ne! Šia pilietiška aktyvių visuomenės veikėjų, menininkų bei nevyriausybinių organizacijų iniciatyva buvo siekiama atkreipti visuomenės bei valdžios institucijų dėmesį į Lietuvoje itin aktualią smurto šeimoje problemą. Akcijos idėją palaikė ir noriai prie jos prisidėjo „Rimi Lietuva“, renginio svečiams dovanodama braškių, tortų bei saldainių, kuriais, semdami saujomis, ypatingai džiaugėsi vaikai. 
 
Akcijos-koncerto metu tūkstančiai vyrų ir moterų pasirašė peticiją, kuria Seimo narių prašoma kuo skubiau priimti svarstomą Apsaugos nuo smurto privačioje erdvėje įstatymą. Seimo plenariniame posėdyje parlamentarės Ona Valiukevičiūtė ir Marija Aušrinė Pavilionienė įteikė Seimo Pirmininkei šią Lietuvos žmonių peticiją.
 
„Nuoširdžiai džiaugiuosi, jog pagaliau mūsų visuomenė suvokia, kad smurtas šeimoje, smurtas prieš moteris ir vaikus nėra privatus reikalas. Tai – nusikaltimas, kuriuo pažeidžiama žmogaus garbė ir orumas, sveikata ir gyvybė“, – teigė viena iš renginio iniciatorių, Seimo narė O. Valiukevičiūtė.
 
„Mes galim!" - pasakykime smurtui - ne! renginių ir socialinių akcijų ciklas bus tęsiamas ir toliau.

Populiarūs straipsniai