„Rimi Baltic“ valdo jau 100-ą ypač mažų kainų parduotuvių

2006 m. Gegužė 11 d.
„Rimi Baltic“ valdomam ypač mažų kainų parduotuvių tinklui, kuris yra vienas didžiausių Baltijos šalyse, priklauso jau 100 parduotuvių. Lietuvoje ir Latvijoje šios parduotuvės žinomas „Supernetto“, o Estijoje – „Säästumarket“ pavadinimu.
 

Pirmoji „Rimi Baltic“ ypač mažų kainų parduotuvė „Kadaka Säästumarket“ duris atvėrė Estijos sostinėje Taline 1999-ųjų kovą. Dabar šių parduotuvių Estijoje yra daugiausia – 49, o šiais metais planuojama atidaryti dar tris naujas.

 

Lietuvoje ypač mažų kainų parduotuvių koncepcija buvo pristatyta praėjusių metų rugsėjo pradžioje – vienu metu buvo atidarytos penkios „Supernetto“ parduotuvės: dvi Rokiškyje, dvi Utenoje ir viena Šiauliuose. O mėnesio pabaigoje dar dvi naujos parduotuvės atvėrė duris Kaune ir Jovanoje. Lietuvoje „Supernetto“ parduotuvių tinklas plečiasi sparčiausiai – šiuo metu čia sėkmingai veikia 13 ypač mažų kainų parduotuvių.Gegužės mėnesį planuojama atidaryti tris naujas parduotuves. Jau rytoj Kaune bus atidaryta nauja“Supernetto”.
 

Latvijos pirkėjams „Supernetto“ parduotuvės pažįstamos jau ketverius metus, nuo 2002 m. birželio, kai buvo atidaryta ypač mažų kainų parduotuvė Rygoje. Tinklas sparčiai plėtėsi, kasmet buvo atidaroma mažiausiai po 10 naujų parduotuvių. Šiuo metu Latvijoje yra 38 ypač mažų kainų parduotuvių, kurių daugiau nei pusė (21) yra šalies sostinėje Rygoje. Naujausia tinklo parduotuvė atvers duris gegužės 19 d. Aizkrauklėje.  

 

Nedidelis parduotuvių plotas, modernus dizainas, ypač dėmesingai parinktas prekių asortimentas, prekės, pažymėtos tinklui priklausančiu prekės ženklu (“privati etiketė”) suteikia galimybę pasiūlyti pirkėjams geros kokybės produktus už mažiausią kainą rinkoje. Prekių asortimentas siekia daugiau kaip 1200 rūšių. Pirkėjai šiose parduotuvėse gali rasti visų jiems reikalingų prekių: vaisių ir daržovių, šviežių produktų, pieno produktų ir kasdieninių buities prekių. Taip pat kiekvieną savaitę organizuojamos specialios nuolaidų akcijos skirtingų rūšių maisto ir ne maisto prekėms, kurių galima įsigyti ypatingai mažomis kainomis.
 

Praeitų metų pabaigoje „Rimi Baltic“ atliko tyrimą, kurio metu paaiškėjo, kad Estijos ir Latvijos gyventojai „Supernetto“ ir „Säästumarket“ parduotuvių tinklus laiko „mažų kainų lyderiais“. Pagrindinis faktorius lėmęs šios pozicijos įsitvirtinimą ir išlaikymą – didelis prekių, pažymėtų tinklui priklausančiu prekės ženklu, pasirinkimas.. Šiuo metu „Supernetto“ parduotuvėse jau pristatyta 12 iš planuojamų 36 tokių prekių, o taip pat pirkėjams siūloma 50 prekių rūšių ypač mažomis kainomis.

 

„Rimi Baltic“ Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje priklauso trijų koncepcijų prekybos centrai: „Rimi hypermarket“, „Rimi supermarket“ ir ypač mažų kainų parduotuvės „Supernetto“ ir „Säästumarke“. Šiuo metu kompanijai priklauso 184 prekybos centrai Baltijos šalyse, 42 iš jų yra Lietuvoje.

 
 
„Rimi Baltic“
Latvija
Lietuva
Estija

Bendras prekybos centrų skaičius

184
79
42
63

„Rimi supermarket“

59
31
22
6
„Rimi hypermarket“
24
10
7
7

Ypač mažų kainų parduotuvės „Supernetto“ / „Säästumarket“

100
38
13
49

Cash & carry

1
 
 
1
Darbuotojų skaičius
9313
4132
2646
2535

Platinimo centrai

3
1
1
1
 
 

Daugiau informacijos:

Raminta Stanaitytė - Česnulienė
Rimi Lietuva
Atstovė ryšiams su visuomene
Phone: +370 524-61053

Mare Bakker
Rimi Eesti Food
Atstovė ryšiams su visuomene
Phone: +372 605-9430
 
Zane Eniņa
Rimi Latvia
Astovė ryšiams su visuomene
Phone: +371 704-5431

Populiarūs straipsniai