„Rimi Baltic“ užsakymų sistemai skirtas tarptautinis įvertinimas

2014 m. Lapkritis 19 d.
Mažmeninės prekybos grupės „Rimi Baltic“, kuriai priklauso „Rimi Lietuva“, automatinė užsakymų prognozavimo ir valdymo sistema sulaukė tarptautinio įvertinimo. Pasaulinio verslo valdymo sistemų kūrėjo SAP organizuotame konkurse, kuriame varžėsi Šiaurės ir Baltijos šalių bendrovės, Verslo transformavimo kategorijoje ji buvo įvertinta aukso medaliu. „Rimi Baltic“ apdovanojimas skirtas už geriausią SAP programinės įrangos pritaikymą įmonės poreikiams.
 
„Rimi Baltic“ grupėje SAP informacijos valdymo sistema įdiegta 2005 m. Ji reikšmingai pagerino duomenų apdirbimą ir informacijos perdavimą grupės viduje. 2012–2014 m. „Rimi Lietuva“, „Rimi Latvija“ ir „Rimi Estija“ padaliniuose įgyvendintas įsigijimo ir užsakymo procesų optimizavimo projektas. Įgyvendinant projektą, tuo pačiu patobulinta ir SAP sistema, dėl to užsakyti prekes tapo daug lengviau. 
 
Būtent šį projektą ekspertai pripažino geriausiu Baltijos ir Šiaurės šalių regione Verslo transformavimo kategorijoje ir skyrė jam aukso medalį. 
 
„SAP apdovanojimas demonstruoja mūsų įmonių grupės atvirumą inovacijoms ir yra puikus RIMI aukštų kokybės standartų įrodymas. Be to, šis tarptautinių ekspertų įvertinimas pagerbia visus RIMI darbuotojus – ir tuos, kurie prisidėjo prie projekto įgyvendinimo, ir tuos, kurie motyvuoja savo kolegas nuolat ieškoti naujų būdų tobulinti operacijas, pritaikant naujausias technologijas“, – sako „Rimi Baltic“ valdybos pirmininkas Edgaras Sesemannas.
 
„Rimi Baltic“ – vienintelis mažmeninės prekybos tinklas Baltijos šalyse, sulaukęs tokio apdovanojimo. 
 
SAP kokybės apdovanojimai padeda išsiaiškinti, kurios bendrovės sėkmingiausiai įdiegia SAP informacinių technologijų sistemas. Be to, šis konkursas leidžia plėsti bendradarbiavimą su klientais ir partneriais bei dalintis gerąja patirtimi. Apdovanojimai skiriami keturiose kategorijose – Greito pristatymo, Verslo transformavimo, Debesų technologijų ir HANA inovacijų. Kiekvienoje kategorijoje sprendimą, kam įteikti aukso, sidabro ir bronzos medalius, priima trys ekspertai.
 
SAP – rinkos lyderis verslui skirtos programinės įrangos vystyme. SAP programas ir paslaugas naudoja daugiau negu 263 tūkst. klientų visame pasaulyje.

Populiarūs straipsniai