RIMI atnaujina parduotuves Klaipėdoje ir Kaune

2011 m. Balandis 07 d.
„Rimi Lietuva“ šiandien Klaipėdoje, Vingio g., o po savaitės Kaune, Prancūzų g., atidaro 2 atnaujintas RIMI Supermarket parduotuves. Šių prekybos centrų įranga ir prekybinės salės buvo atnaujintos per daugiau nei 2 mėnesius.
 
Įgyvendindama pokyčius Klaipėdos ir Kauno parduotuvėse, įmonė investavo į modernesnę ir tuo pačiu aplinkai draugiškesnę šaldymo bei kitą įrangą, daug dėmesio skyrė aplinką tausojančiam apšvietimui, skyrių erdvumui ir dar patogesniam prekių išdėstymui. 
 
Įmonės apklausų duomenimis, pirkėjai, kaip vienu pagrindinių RIMI parduotuvių konkurenciniu pranašumu, dažniausiai įvardina prekybos centrų erdvumą, šviesumą, spalvas ir malonią apsipirkimui aplinką. 
 
„Rimi Lietuva“ generalinio direktoriaus Christian Wijkstrom teigimu, yra svarbu pažinti savo pirkėją, išgirsti jo lūkesčius ir, atsižvelgiant į tai, siūlyti pokyčius. 
 
„Neužtenka vien atidaryti naują parduotuvę, pasikviesti pirkėją, tiekti prekes ir pasiūlyti geras kainas. Mūsų pirkėjas tikisi, kad ir pats apsipirkimo procesas bus malonus, todėl investuojame į tai. Atnaujindami parduotuves galvojame ne tik apie savo pirkėjus, bet ir apie aplinką ir gamtą. Siekdami savo pirkėjams palengvinti gyvenimą ir siūlydami jiems gražesnę, įkvepiančią ir patogesnę vietą apsipirkti, kartu ieškome ir sprendimų, kurie leistų labiau pasirūpinti aplinka“, - sako C. Wijkstrom.
 
Pavyzdžiui, įrengiant naujus šaldytuvus prekėms, buvo pasirinkti energiją tausojantys ir mažiau aplinkai kenksmingo freono naudojantys šaldytuvai.
 
Atnaujintose RIMI parduotuvėse pirkėjai ne tik galės mėgautis malonesne aplinka, bet taip pat maisto ir kitas prekes galės įsigyti už itin konkurencingas kainas. Atidarymo proga pirkėjai taip pat turės galimybę mėgstamiausias bei labiausiai reikalingas prekes įsigyti už specialias šventines kainas. 
 
Siekiant nesukelti pirkėjams nepatogumų, rekonstrukcijos metu nei viena iš RIMI parduotuvių nebuvo uždaryta – pertvarkymai buvo daromi atskirose parduotuvių dalyse.
 
„Rimi Lietuva“ generalinio direktoriaus teigimu, įmonė ir toliau ketina investuoti į RIMI parduotuvių bei jų įrangos atnaujinimą visoje Lietuvoje.
 

Populiarūs straipsniai