„Rimi“ atidaro sezonines parduotuves ir įveda saugumo standartą

2020 m. Gegužė 27 d.
Rytoj, ketvirtadienį, Palangoje ir dar po savaitės, birželio 4 d., Šventojoje atidaromos sezoninės „Rimi“ parduotuvės.

Jose, kaip ir visose „Rimi“ prekybos centruose, pirkėjus pasitiks jų ir darbuotojų saugumui skirti sprendimai – apsauginės organinio stiklo sienelės prie kasų, saugių atstumų tradicinėse eilių vietose žymėjimas, dezinfekcinės stotelės ir skelbimai, primenantys apie šių priemonių naudojimą bei asmeninę rankų higieną. Dalį šių priemonių „Rimi Lietuva“ paliks visose parduotuvėse ir nuslūgus koronaviruso grėsmei bei panaikinus oficialius reikalavimus – jos taps nauju „Rimi“ saugumo standartu.

Dezinfekcinės stotelės – dabar ir ateityje

„Nei prasidedanti vasara, nei mažinami ribojimai staiga nepaikins saugumo poreikio, kuris atsirado per beveik tris karantino mėnesius. Saugumas tapo ir bent kurį laiką tikrai liks vienu iš poreikių, kuris turės įtakos bene kiekvienai įprastai rutinai. Apsipirkimas – ne išimtis. Tai aiškiai suprantant, nuo šiol visose mūsų prekybos tinklo parduotuvėse įvedame saugumą standartą, kuris bus diegiamas nepriklausomai nuo pasikeitusio reguliavimo ar kintančios koronaviruso statistikos“, – sako „Rimi Lietuva“ prekybos centrų valdymo vadovė Irina Miklienė. Pasak jos, ne tik pirkėjų apklausos, bet ir kasdien jų parduotuvių darbuotojams, klientų aptarnavimo skyriaus specialistams ar internetinėje erdvėje užduodami klausimai patvirtina, kad saugumas – naujas reikalavimas, kurį pirkėjai kelia ir kurį prekybininkai turi vykdyti.

„Rimi“ tinklo parduotuvėse diegiamas naujas saugumo standartas apims apsaugos priemones, kurios nuo šiol bus prieinamos prekybos centruose, nepriklausomai nuo oficialių reikalavimų. Visose „Rimi“ parduotuvėse išliks priemonės, skirtos pirkinių vežimėlių ir krepšelių dezinfekcijai. „Jei dabar jų dezinfekcija rūpinasi parduotuvės darbuotojai, o pirkėjams suteikiamos priemonės tam atvejui, jei jie nori papildomai dezinfekuoti vėžimėlius ar krepšelius prieš naudojantis, ateityje jie visada turės tą galimybę. Dezinfekcinių priemonių stotelės stovės prie visų įėjimų į prekybos salę, kur paprastai pirkėjai ir paima pirkiniams skirtus krepšelius ar vėžimėlius“, – sako I. Miklienė.

Saugumo priemonės – kiekvienai parduotuvei pagal poreikį

Visuose „Rimi“ prekybos centruose taip pat išliks arba papildomai bus sudarytos sąlygos dezinfekuoti rankas tiek atėjus, tiek išeinant iš parduotuvės. „Dabar, atėję į parduotuvę ir jos erdvėje, daugiausia lankomose vietose, pirkėjai gali naudotis dezinfekcinėmis priemonėmis rankoms. Pasirūpinsime, kad atsiradus įpročiui, pirkėjai galėtų tai daryti ir ateityje – dezinfekcinės stotelės rankoms bus prieinamos prie įėjimo ir išėjimo iš prekybos salės. Jei parduotuvėje įrengtos savitarnos kasos – dezinfekuoti rankas pirkėjai gali ir galės, tiek įeinant, tiek išeinant iš jų zonos, jei šių kasų nėra – kitoje gerai matomoje ir patogioje vietoje pakeliui į ir iš parduotuvės“, – sako „Rimi Lietuva“ prekybos centrų valdymo vadovė.

Pasak jos, taip pat bus peržiūrėtas ir parduotuvės darbuotojams prieinamų dezinfekcinių stotelių rankoms išdėstymas – be jau įrengtų stotelių sandėliuose, administracijos ir poilsio zonose, ateityje darbuotojams dezinfekcinės priemonės bus visada patogiai pasiekiamos įeinant ir išeinant iš prekybos salės bei tik atėjus į darbą. Dezinfekcijai skirtų priemonių sąrašą, kuris visada yra prieinamas „Rimi“ tinklo parduotuvėms užsisakyti pagal poreikį, taip pat papildys ir saugumo standartu taps apsauginės veido kaukės ir skydeliai. Be dabar naudojamų, šiuo metu „Rimi“ bando naujas veido kaukes ir skydelius, kurių tinkamiausi bus įtraukti į darbuotojų poreikiams užsakomų prekių katalogą.

Darbuotojų kūno temperatūra matuos ir ateityje

Vadovaujantis paskelbtais reikalavimais, karantino laikotarpiu pradėjusi tikrinti į darbą ateinančių parduotuvių darbuotojų kūno temperatūrą, „Rimi Lietuva“ šią praktiką taikys ir jam pasibaigus. Taip pat, kaip ir iki šiol, jiems bus nuolat primenama ir prašoma būti sąmoningais – pajutus bet kokius peršalimo ar kitų ligų simptomus, likti ir sveikti namuose.

Šiandien ir kitą savaitę atidaromose „Rimi“ sezoninėse parduotuvėse Palangoje ir Šventojoje apsaugos priemonių taip pat galės įsigyti ir pirkėjai – čia jie ras vienkartinių ir daugkartinių, tekstilinių veido kaukų, dezinfekcinių priemonių. Jų, taip pat poilsiaujant reikalingų maisto ir buities prekių, pirkėjai galės įsigyti sezoninių parduotuvių darbo valandomis: „Rimi“ Palangoje, adresu Vytauto g. 84 – visą parą, Šventojoje, adresu Jūros g. 2 – nuo 8 iki 23 val.


Populiarūs straipsniai