RIMI aplankė „Vaikų ir paauglių socialinio centro“ auklėtiniai

2016 m. Rugsėjis 08 d.

Vasaros pabaigoje, rugpjūčio 24 d., RIMI prekybos centras minėjo kasmetine tradicija tapusią „Šeimos dieną“. Prekybos centrus ir RIMI biurą lankė darbuotojų vaikai, kurie galėjo susipažinti, ką jų tėveliai visą dieną veikia darbe. Vilniuje, Molėtų plente esančios RIMI darbuotojai šventės dieną į svečius pakvietė „Vaikų ir paauglių socialinio centro“ auklėtinius.

Prekybos centro darbuotojai surengė vaikams ekskursiją po parduotuvės patalpas, administracijos kabinetus, parodė mažiesiems svečiams kaip dirba kasininkai. Kiekvienas vaikas galėjo savo rankomis pabandyti nuskenuoti prekes. Entuziazmu ir susidomėjimu trykštantys vaikai apsilankė ir kepykloje. Čia jie su RIMI darbuotojais mokėsi kepti gardžias bandeles, vėliau buvo pavaišinti pietumis ir saldumynais.

„Rimi Lietuva“ savo prekybos centruose įgyvendina Ambasadorių programą, kuria siekiama, kad kiekvieno prekybos centro darbuotojai prisidėtų prie visuomenės ugdymui ir tobulėjimui svarbių sričių, tokių kaip vaikų  ugdymas ir parama jiems, neįgaliųjų integracija, sveikas gyvenimo būdas, aplinkos apsauga ir skaidrus verslas. Džiaugiamės, kad parduotuvių ambasadoriai aktyviai prisideda prie visuomenės gerovės, rūpinasi vaikais iš socialiai pažeidžiamų šeimų, supažindina juos su RIMI vidiniu gyvenimu ir parduotuvės procesais“, –  sako Giedrė Bielskytė, „Rimi Lietuva“ Viešųjų ryšių vadovė

VšĮ „Vaikų ir paauglių socialinis centras“ – tai nevyriausybinė, ne pelno siekianti organizacija, kuri rūpinasi socialiai pažeistais vaikais ir jų šeimomis. Organizacija siekia ugdyti vaikus, kad jie užaugtų visaverčiais visuomenės nariais. 


Populiarūs straipsniai