„Rimi“ ambasadorystės programoje savanoriaujanti Ligita buria kolegas pagalbai ukrainiečiams

2022 m. Liepa 27 d.
Klaipėdos prekybos centre „SB Dituva“ įsikūrusioje „Rimi“ pamainos vadove dirbanti Ligita Ryžakovienė pasakoja, jog iš įsteigtos ambasadorystės programos pasikrauna labai daug teigiamos energijos.

Veikli moteris ne tik bendradarbiauja su rajono Vaikų dienos centrais, vykdo ekskursijas, bet ir šiuo nelengvu metu padeda į Lietuvą atvykusioms ukrainiečių šeimoms. Ligita džiaugiasi, jog turi puikus kolegas, kurie ne tik padeda įgyvendinti visas kilusias idėjas, bet ir labai palaiko, tad visiems sutelkus jėgas pavyksta vystyti vis  didesnius projektus.

Jaučia didelį kolegų palaikymą

Ligita Ryžakovienė beveik aštuonerius metus dirba pamainos vadove Klaipėdos rajone įsikūrusioje „Rimi“ parduotuvėje. Pernai veikli moteris buvo išrinkta ir šios parduotuvės ambasadore. Ambasadorystės programa siekiama „Rimi“ prekybos centrų darbuotojus įtraukti į bendruomenių iniciatyvų palaikymą, tvarumo idėjų sklaidą bei unikalios bendrovės vidinės kultūros stiprinimą.

„Parduotuvėje esame maža bendruomenė, tad visada vykdome bendrus projektus kartu. Man labai patiko įsitraukti į ambasadorystės veiklą. Prieš tai tuo užsiėmė mano kolegė, o prieš metus šią gražią iniciatyvą perėmiau aš. Dabar jaučiu dar didesnį entuziazmą kuo daugiau nuveikti“, – pasakoja Ligita.

„Rimi“ ambasadorė džiaugiasi, jog visas kolektyvas yra labai vieningas ir ji visada jaučia besąlygišką kolegų palaikymą: „Be savo kolegų tikrai negalėčiau įgyvendinti visų idėjų bei projektų. Kadangi pati nevairuoju automobilio, tad ir nuvykti vienai kažkur būtų sudėtinga. Esu laiminga, kad visada jaučiu labai didelę kolektyvo paramą, tai labai palengvina darbą ir suteikia motyvacijos. Jei suplanuojame kažkokią šventę ar kyla mintis, kurią norisi vystyti toliau – susitelkę ją įgyvendiname ar išvystome į dar didesnius projektus.“

Padeda iš Ukrainos atvykusioms šeimoms

Veikli moteris bendradarbiauja su Dituvos vaikų dienos centrais, organizuoja ekskursijas jų auklėtiniams, o šiuo nelengvu metu prisideda ir prie pagalbos į Lietuvą atvykusiems ukrainiečiams.

„Kadangi esame maža bendruomenė, visi padėjome, kuo tik galėjome. Iš pradžių atvykusiems iš Ukrainos žmonėms rinkome drabužius, patalynę bei maisto produktus. Šiuo metu taip pat rūpinamės viena šeima, kuri gyvena Priekulės vaikų dienos centre. Padedame ukrainiečiams tiek šiluma ir gerumu, tiek mažomis dovanėlėmis. Situacija Ukrainoje dabar nėra lengva, tad bent taip šiek tiek praskaidriname jiems nuotaiką“, – sako „Rimi“ ambasadorė.

Ligita džiaugiasi, kad dienos centrą gali lankyti visi vaikai, kurių tėvai dirba ir po mokyklos negali jais pasirūpinti. Čia vaikai ne tik ruošia namų darbus, dalyvauja įvairiuose užsiėmimuose, bet ir apsilanko „Rimi“ parduotuvėje, kur ekskursijos metu gali pamatyti įprastam pirkėjui nematomus prekybos centro užkulisius: sandėlius, prekių priėmimo vietas, administracines patalpas.

„Tarptautinės vaikų dienos proga kartu su Priekulės vaikų dienos centro vaikais suorganizavome orientacines varžybas po miestelį. Buvo labai įdomu daugiau sužinoti apie Priekulę ne tik vaikams, bet ir patiems suaugusiems. Kartu vykome ir į Telšius, tai buvo trijų kartų kelionė – nuo didžiausio, iki mažiausio. Pačiam mažiausiam keliautojui buvo vos 1,5 metų. Džiaugiuosi, jog užmezgėme tvirtus ryšius su visa bendruomene, tačiau vykdydami savo veiklas nepamirštame ir „Rimi“ pirkėjų, juos taip pat stengiamės nustebinti įvairiomis staigmenomis“, – sako L. Ryžakovienė.

Paklausta, iš kur turinti tiek daug energijos bei laiko resursų geriems darbams įgyvendinti, Ligita tik nusijuokia:

„Dabar toks laikas, kai neturiu mažų vaikų ir galiu laiką planuoti tik sau. Jaučiu didžiausią malonumą užsiimdama ambasadorystės veikla ir turiu daug idėjų ateičiai. Ši veikla man yra kaip energijos šaltinis.“


Populiarūs straipsniai