Rekordas: RIMI pirkėjai „Maisto bankui“ paaukojo maisto už 157,5 tūkst. litų

2014 m. Spalis 20 d.
Praėjusį savaitgalį, spalio 17-18 dienomis, 42 mažmeninės prekybos tinklo „Rimi Lietuva“ parduotuvės pasiekė naują rekordą – rudenį ir pavasarį vykstančios „Maisto banko“ akcijos metu RIMI pirkėjai paaukojo maisto net už 157,5 tūkst. litų. Pavasarinės, iki šiol rekordine laikytos akcijos suma siekė 134,6 tūkst. litų.
 
„Džiaugiamės, kad RIMI pirkėjai padeda sunkiau gyvenantiems žmonėms ir dažniau bei gausiau aukoja produktus „Maisto bankui“. Mes tikime, kad tokios akcijos, kaip ir kiti mūsų bendri projektai – „Maisto banko“ dėžės parduotuvėse bei įvairios aukojimo akcijos – padės pamaitinti visus stokojančius“, – sako  „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė Giedrė Bielskytė. 
 
Aktyviausi, kaip jau tapo įprasta, buvo penkių Vilniuje esančių RIMI parduotuvių pirkėjai: Šiaurės miestelio RIMI pirkėjai paaukojo maisto už 15,4 tūkst. litų, RIMI prekybos centre „Panorama“– už 11,6 tūkst. litų, Savanorių pr. RIMI – už 9,3 tūkst. litų, Jeruzalės RIMI – už 9 tūkst.litų, o RIMI prekybos centre „Mandarinas“ – už 7,5 tūkst. litų. 
 
Šeštadienį Šiaurės miestelio RIMI Hypermarket prekybos centre prie „Maisto banko“ akcijos savanorių prisijungė ir aukoti maisto kvietė ir žinomi žmonės: Nomeda Marčėnaitė, Algis Ramanauskas - Greitai ir Rimas Šapauskas, Romualdas Mačiulis, Linas Kvedaravičius, Remigijus Šimašius. Šiai parduotuvei jau ne pirmus metus atiteko parduotuvės, kurioje pavyko surinkti daugiausia maisto, titulas.
 
Visą savaitgalį vykusios „Maisto banko“ akcijos metu skurdžiai gyvenantiems buvo prašoma paaukoti kruopų, makaronų, aliejaus, miltų, konservų ir kitų ilgai negendančių maisto produktų. Iš viso RIMI pirkėjai paaukojo 48 906 vienetų maisto produktų. Maistą suaukojo 17 503 pirkėjai. 
 
Iš viso per savaitgalį visuose akcijoje dalyvavusiuose mažmeninės prekybos tinkluose geraširdžiai žmonės nepasiturintiems nupirko 381 tūkst. ilgai galiojančių maisto produktų už daugiau nei 1,2 mln. litų
 
„Maisto banko“ akcija kasmet yra svarbus įvykis ir savanorių bendruomenėms. Maistą labdarai parduotuvėse rinkti padėjo 7690 be atlygio dirbusių talkininkų – visuomeninių organizacijų aktyvistų, jaunimo, socialiai atsakingo verslo bendrovių darbuotojų. 
 
Artimiausią savaitę žmonių paaukotas maistas bus tvarkomas „Maisto banko“ ir jos partnerių socialinių organizacijų sandėliuose bei dalinimo punktuose. Iš čia surinktas maistas bus dalinamas nepasiturinčioms šeimoms ar keliaus į labdaros valgyklų, dienos centrų ar kitų globos įstaigų virtuves, kur bus gaminamas valgis nepasiturintiems. Tikimasi, kad „Maisto banko“ akcijos metu surinkti maisto produktai pasieks daugiau nei 70 tūkst. skurstančiųjų.
 
„Maisto banko“ akcijos organizatoriai širdingai dėkoja už paramą visiems paaukojusiems. Nespėję sudalyvauti akcijoje 5 Lt paramą nepasiturinčių maitinimui gali skirti paskambinę ar parašę žinutę trumpuoju telefono numeriu 1343.
 

Populiarūs straipsniai