Pristatome Eglę - RIMI darbuotoją ir reklamos veidą

2016 m. Gegužė 06 d.

Apie RIMI darbuotojus, jų kelią RIMI ir įkvepiančias būdo savybes būtų galima parašyti didelę, daug įdomių istorijų talpinančią knygą. Būtent todėl RIMI darbuotojai, o ne samdyti aktoriai puošia pastarąsias RIMI reklamas. Norime jums, mieli pirkėjai, pristatyti dar vieną mūsų darbuotojos istoriją. Tikimės, jog ji leis šiek tiek geriau mus pažinti ir sužinoti, kas mums svarbu kasdieniuose darbuose.

Kviečiame susipažinti su Egle – nuolat šypsena spinduliuojančia RIMI darbuotoja.

Eglė Abraitienė RIMI dirba nuo 2015 m. vasario mėn. Ją galite sutikti Kaune, PC Dainavos, kur ji eina pardavėjos-salės darbuotojos pareigas. Nors RIMI Eglė dirba dar visai neseniai, tačiau čia jai puikiai sekasi. Eglės tikslas – pakilti į vadybininkės poziciją.

Eglė sako, kad RIMI ji renkasi draugystę ir džiaugiasi, kad kasdien gali eiti į darbą žinodama, jog jos ten lauks šaunus ir draugiškas kolektyvas, kuriame vienas kitą gali suprasti vos iš akių žvilgsnio. Jai itin patinka bendravimas su klientais ir su kolektyvu. Jai patinka, kad visame RIMI mechanizme ji kasdien jaučiasi kaip reikalingas varžtelis. Eglė juokiasi, kad šis teiginys gali daug kam nuskambėti keistai, bet iš tiesų darbe ji jaučiasi be galo gerai.

 


Populiarūs straipsniai