„Prisikramtė“ metinę algą

2010 m. Sausis 18 d.
46 metų klaipėdietė Inga Šliamina vis dar negali patikėti jai nusišypsojusia Fortūna – ji laimėjo 18 tūkst. litų vertės metinę „algą“ apsipirkimams „Rimi“ parduotuvėse. Šį prizą moteris pelnė pirkdama mėgstamą kramtomąją gumą „Dirol“.
 
Moteris prisipažino, kad nėra labai azartiška ir niekada nemanė galinti laimėti loterijose. Todėl šis pasisekimas buvo didelė staigmena jai ir šeimai. „Tai tikrai buvo neįtikėtina. Dar savaitę po žinios apie laimėjimą visi buvom apimti euforijos. Jau praėjo šiek tiek laiko, o vis dar jaučiuosi labai laiminga, kad laimėjau būtent aš“, – kalbėjo ponia Inga.
 
Į Vilniuje „Panoramoje“ esančią „Rimi“ atsiimti prizo moteris iš Klaipėdos atskubėjo kartu su savo mama. Plačiai besišypsanti laimėtoja sakė, kad iki šiol dažnai pirkdavo šalia namų esančioje „Rimi“, o laimėtas prizas ilgam paskatins jos šeimos lojalumą šiam prekės ženklui.
 
Moteris džiaugiasi, kad gavo tokį prizą – dovanų kuponus ir su jais turės galimybę išsirinkti tai, kas jos šeimai reikalingiausia – maisto produktų, namų apyvokos reikmenų, o galbūt įsigis ir buitinių prietaisų. Be to, laimėjimas bus didelis indėlis jos šeimos biudžete, kuris leis sutaupyti būsimoms dukros studijoms.
 
Klaipėdietė pabrėžė, kad „Rimi“ tinklo parduotuvėse jai ypač patinka gausus aukštos kokybės produktų pasirinkimas, prekybos centrų kepyklose kepami duonos gaminiai. Laimėtoja ir jos mama pažadėjo likti ištikimomis klientėmis ir išbandyti kuo daugiau įvairių prekių. Prizas šią galimybę joms suteikia jau dabar!
 

Populiarūs straipsniai