Prieš šventes „Rimi“ parduotuvės dirbs ilgiau

2020 m. Lapkritis 13 d.
„Rimi“ paskutinėmis šių metų dienomis ilgins dalies parduotuvių darbo laiką, siekdamas suteikti galimybę pirkėjams apsipirkti saugiai.

Vadovaujantis tuo pačiu tikslu, „Rimi“ prekybos centrai ilgiau nei pernai dirbs ir gruodžio 31 d. bei anksčiau pirkėjus pasitiks pirmąją Naujųjų metų dieną. Kaip ir ankstesniais metais, pirmąją Kalėdų dieną visos „Rimi“ parduotuvės nedirbs.

Ilgesnis darbo laikas – saugiam ir patogiam apsipirkimui

Hyper formato „Rimi“ tinklo parduotuvės pirmomis Kalėdų savaitės dienomis, t.y. gruodžio 21-23-iąja imtinai, dirbs valanda ilgiau, iki 23 val. Ilgiau, taip pat iki 23 val., dirbs ir kai kurios super formato parduotuvės: Klaipėdos rajone – Dituvoje ir Slengiuose, Vilniaus mieste – Naujojoje Vilnioje ir Tarandėje, Telšiuose ir Biržuose. „Didžiausių ir dalies mažesnio formato „Rimi“ darbo laiką šiomis dienomis ilginame atsižvelgdami į dabartinę situaciją, kai pirkėjams labai svarbu jaustis saugiai ir tuo pačiu turėti galimybę apsipirkti patogiai. Tai užtikrina dideli „Rimi“ parduotuvių plotai bei ilgesnis darbo laikas, kuris apsaugos nuo būtinybės skubėti ir tilpti į standartines darbo valandas“ , – sako „Rimi Lietuva“ prekybos centrų valdymo vadovė Irina Miklienė. Pasak jos, ilgesnis darbo laikas užtikrins tolygesnį pirkėjų srautų pasiskirstymą, padės išvengti būtinybės juos reguliuoti ir taip palengvins darbą parduotuvių darbuotojams bei leis jiems jaustis saugiai.

Kaip ir praėjusiais metais, visos „Rimi“ prekybos tinklo parduotuvės nedirbs Kalėdų dieną. „Mūsų tinklo, kaip ir visiems sektoriaus, darbuotojams, šie metai buvo kupini iššūkių. Ne tik kaip ir visi šalies bei pasaulio gyventojai susiduriame su naująja realybe, bet ir turime būti tie, kurie pasirūpina, kad pirkėjai galėtų jaustis ramūs, jog kiekvieną dieną, o ypač artėjant šventėms, jų namams ir šventiniam stalui nepritrūks reikiamų ir norimų prekių. Atitinkamai, visiems ypatingą Kalėdų dieną mūsų darbuotojai privalo būti su savo artimaisiais – pasidžiaugti švente, atokvėpiu, ramybe ir saugumu brangiausiųjų apsuptyje“, – sako I. Miklienė.

Ilgiau dirbs Naujųjų išvakarėse ir pirmą 2021-ųjų dieną

Valandą ilgiau, t.y. iki 23 val., visi hyper ir įvardinti super formato „Rimi“ prekybos centrai taip pat dirbs ir pirmomis paskutinės metų savaitės dienomis, t.y. gruodžio 28-30 d. imtinai. Naujųjų išvakarėse – gruodžio 31 d., valanda ilgiau nei pernai, iki 21 val., dirbs visos „Rimi“ tinklo parduotuvės. Anksčiau nei pernai jos duris atvers ir sausio 1-ąją bei pirkėjus pasitiks jau 10 val. „Šios šventės visiems bus kitokios, todėl siekiame, kad bent apsipirkimas nekeltų pirkėjams papildomo rūpesčio. Tikimės, kad prailgintos darbo valandos suteiks jiems daugiau laisvės ir galimybių pasirinkti“, – sako „Rimi Lietuva“ prekybos centrų valdymo vadovė.

Šiuo metu „Rimi“ prekybos  tinklą sudaro 66 parduotuvės. Tarp jų – 36 hyper formato prekybos centrai, veikiantys didžiuosiuose šalies miestuose. Juose pirkėjai randa platų tiek kasdienių maisto, tiek buities prekių pasirinkimą. Super formato „Rimi“ parduotuvės, kurių šiuo metu tinkle – 16, ir mini formato „Rimi“, kurių tinkle šiuo metu – 5, įkurtos didžiuosiuose miestuose bei jų priemiesčiuose, taip pat mažesniuose miestuose ir yra skirtos patogiam kasdieniam apsipirkimui netoli namų ar pakeliui į juos. Express formato parduotuvės, kurių iki šiol atidaryta 9, veikia miestų centruose, gausiai lankomuose turistų, patogios užsukti čia dirbantiems ir gyvenantiems miestų gyventojams bei svečiams. Vien šiemet prekybos tinklą „Rimi“ papildė 7 naujos parduotuvės, kurių naujausia Vilniuje, Tarandėje atidaryta šią savaitę.


Populiarūs straipsniai