Prieš šventes „Rimi“ darbuotojai nepamiršo ir keturkojų

2017 m. Gruodis 21 d.

„Rimi“ darbuotojai nuolat lanko vaikus ir senelius globos namuose, į ekskursijas parduotuvėse kviečia darželinukus ir studentus. Šį kartą jie neliko abejingi beglobiams gyvūnams.

„Kas padės mieliems keturkojams, jei ne žmogus? Tad, tęsdami kilnią tradiciją, aplankėme Lauros gyvūnų prieglaudą, kurioje prieglobstį randa šuniukai ir kačiukai iš įvairių Lietuvos kampelių. Laura dirba daug ir pasiaukojančiai, parsiveža gyvūnus iš tolimu vietovių, priglaudžia juos, ieško ir suranda gyvūnams naujus namus. Miela, jautru ir graudu, o kartu ir gera, kad yra tokių žmonių“, - pasakojo Kaune įsikūrusios „Rimi Dainava“ parduotuvės darbuotoja Eglė Butkienė. Kartu su kolegomis ji įteikė lauktuves ir linkėjo, kad visi gyvūnai rastų savo namus.

Tuo tarpu „Rimi“ parduotuvės Juozapavičiaus g. darbuotojai surengė ilgalaikę paramos beglobiams gyvūnams akciją.

„Smagu, kad mūsų parduotuvėse pirkėjai aktyviai prisidėjo prie paramos beglobiams gyvūnams, pirkdami gyvūnų maistą ir paaukodami jį tam skirtoje vietoje“, - džiaugėsi viena iš akcijos organizatorių Aušra Linauskienė. Surinktas gyvūnų maistas buvo perduotas gyvūnų globos organizacijai VšĮ ,,Penkta koja“.

„Rimi“ nuolat aktyviai prisideda prie pagalbos ir galimybių suteikimo stokojančioms visuomenės grupėms – vargstančioms šeimoms, vaikų dienos centrams, globos namams, neįgaliesiems. 


Populiarūs straipsniai