Prie RIMI „sužaliavo“ trijų metrų aukščio valgoma eglė

2013 m. Gruodis 23 d.
Gruodžio 21 d. sostinėje prie Kareivių g. įsikūrusio RIMI prekybos centro „išaugo“ bene skaniausia ir didžiausia iš saldžių žagarėlių pagaminta kalėdinė eglė, kurios aukštis siekė net 3 metrus. Tokią dovaną artėjančių Šv. Kalėdų proga miestiečiams padovanojo mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva“ ir Lietuvos barbekiu kepėjų asociacija.
 
Iš žagarėlių pagamintos kalėdinės eglės „statybas“ stebėjo daugybė RIMI parduotuvės pirkėjų ir aplinkinių rajonų gyventojų. Šventės dalyviai galėjo ne tik įvertinti šio „medžio“ grožį ir įspūdingą aukštį, bet taip pat sužinoti, koks yra kalėdinės eglutės skonis. 
 
Žagarėlių eglė buvo ne vienintelė pramoga šventės dalyviams - vėliau įvyko kalėdinių žąsų kepimo varžybos. Jose dalyvavo 4 Lietuvos barbekiu kepėjų asociacijos komandos iš Vilniaus ir Klaipėdos. Dalyviai stengėsi kuo greičiau ir skaniau iškepti žąsis, kuriomis paskui buvo vaišinami ir šventės dalyviai. 
 
Kad eglutės statymo procesas ir žąsų kepimo konkursas vyktų nepriekaištingai ir pagal taisykles, tuo rūpinosi žinomas virtuvės šefas Ruslanas Bolgovas.
 
Renginio metu pramogos vyko ir lauke, ir RIMI parduotuvės viduje, kur kalėdinę nuotaiką kūrė skambanti muzika ir Žirmūnų rajono mokyklų moksleivių atliekamos dainos.
 
Ši šventė vainikavo nuo gruodžio 13 d. RIMI prekybos centre vykusią „Kalėdų mugę“, kuri buvo organizuojama bendradarbiaujant su Žirmūnų rajono bendruomene.  

Populiarūs straipsniai